جهت حضور در بازیهای کشورهای اسلامی

زمان برگزاری مرحله نهایی انتخابی کاتای تیمی و انفرادی اعلام شد

زمان برگزاری مرحله نهایی انتخابی کاتا تیمی و انفرادی جهت معرفی نفرات اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی مشخص شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به اعلام ستاد برگزاری بازیهای کشورهای اسلامی مبنی بر اضافه شدن کاتا تیمی به این بازی ها، رقابت های انتخابی کاتا تیمی با حضور چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی کشور برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده زمان برگزاری انتخابی کاتا تیمی آقایان ۲۶ خرداد ماه در سالن کبگانیان تهران است و مسابقات انتخابی کاتا تیمی، کاتا انفرادی بانوان ۵ تیر ماه خواهد بود.


همچنین انتخابی تیم ملی بانوان در بخش کومیته نیز ۵ تیر برگزار خواهد شد تا نفرات اعزامی به بازیهای کشور های اسلامی معرفی شوند.


مسابقات انتخابی آقایان در تاریخ ۲۵ خرداد ماه از ساعت ۱۴ و در ۲۶ خرداد ماه نیز از ساعت ۱۴  مسابقات کاتا تیمی و از ساعت ۱۶ مسابقات کومیته پیگیری خواهد شد. همچنین مسابقات انتخابی بانوان نیز در تاریخ ۵ تیر ماه از ساعت ۹ مسابقات کاتا تیمی و انفرادی و از ساعت ۱۱ نیز مسابقات انتخابی کومیته برگزار خواهد شد.


در انتخابی کاتا تیمی آقایان و بانوان چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی کشور به رقابت خواهند پرداخت تا تیم برتر راهی مسابقات بازی های کشور های اسلامی شود. در کاتا انفرادی بانوان نیز ۴ نفر برتر مرحله دوم‌ مسابقات انتخابی تیم ملی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا نفر اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی مشخص شود.


لازم به یادآوری است که مسابقات کاراته بازیهای کشورهای اسلامی ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه در قونیه ترکیه برگزار می شود.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم