رنکینگ مرحله دوم لیگ‌ کاراته وان ایران اعلام شد

رنکینگ مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در دو بخش پسران‌ و‌ دختران اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، رنکینگ مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران که در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال از ۱۷ الی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در استان کرمانشاه برگزار شده بود اعلام شد.


رنکینگ این مرحله از مسابقات از طریق سایت جهانی برگزای مسابقات اسپورت دیتا منتشر شده است و برای مشاهده کامل آن به سایت فدراسیون کاراته بخش رنکینگ فدراسیون ملی مراجعه کنید و یا از طریق لینک زیر اقدام به ورود کنید:  

https://setopen.sportdata.org/ikfranking/ranking_main.php



نفرات برتر رنکینگ این مسابقات به شرح زیر هستند: 


رده سنی نونهالان دختران:


کاتا انفرادی:

۱. دینا صفری از استان تهران با امتیاز ۱۸۰۰

۲. سوگل امیریان از استان کرمانشاه با امتیاز ۹۰۰

۳. راحیل نجفی از استان تهران با امتیاز ۸۴۰


وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:

۱. زینب نور محمدی از استان تهران و محدثه شهبازی از استان فارس با امتیاز ۱۳۲۰

۳. نازنین زهرا دانشور از استان البرز با امتیاز ۸۷۰


وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:

۱. رزا رضایی از استان قزوین با امتیاز ۱۹۸۰

۲. فاطمه صادقی از استان اصفهان با امتیاز ۱۰۸۰

۳. پریا رسول زاده از استان کردستان با امتیاز ۱۰۲۰


وزن منفی ۴۰ کیلوگرم: 

۱. ستایش افشار از استان قزوین با امتیاز ۲۰۴۰

۲. یلدا دهقانی از استان فارس با امتیاز ۱۵۶۰

۳. دینا کریمی از استان تهران با امتیاز ۹۶۰


وزن منفی ۴۵ کیلوگرم:

۱. ساغر جندقی از استان سمنان با امتیاز ۱۵۶۰

۲. کیمیا پرند از استان فارس با امتیاز ۱۴۴۰

۳. سارینا ربیعی از استان خوزستان با امتیاز ۹۰۰


وزن مثبت ۴۵ کیلوگرم: 

۱. نیلوفر حسین زاده از استان مازندران با امتیاز ۲۱۰۰

۲. ترنم احمدی ملک از استان سمنان با امتیاز ۹۰۰

۳. کیانا زارع از استان فارس با امتیاز ۸۴۰



رده سنی نوجوانان دختران:


کاتا انفرادی:

۱. آیلین بهاری از استان آذربایجان غربی و یکتا داوری دولت آبادی از استان اصفهان با امتیاز ۱۴۴۰

۳. تینا فتاحی دولت آبادی از استان اصفهان و هستی نیک نهاد از استان فارس با امتیاز ۱۲۰۰


وزن منفی ۴۷ کیلوگرم:

۱. غزل یزدانی از استان البرز و فاطمه جعفرنژاد از استان تهران با امتیاز ۱۷۴۰

۳. سیده آناهیتا بابایی چگینی از استان قزوین با امتیاز ۱۲۰۰


وزن منفی ۵۴ کیلوگرم:

۱. ریحانه کریمی از استان فارس با امتیاز ۱۸۶۰

۲. هستی صالحی از استان مازندران با امتیاز ۱۶۸۰

۳. حنانه خطی دیزآبادی از استان مازندران با امتیاز ۹۶۰


وزن مثبت ۵۴ کیلوگرم:

۱. مبینا معصومی از استان مازندران و مهلا صداقت از استان مازندران با امتیاز ۱۸۶۰

۳. مانیا خاص امیری از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰



رده سنی جوانان دختران:


کاتا انفرادی:

۱. هانیه ژاله از استان کرمان با امتیاز ۱۲۶۰

۲. نیایش رازقی از استان مازندران و ساجده جهانشاهی از استان کرمان با امتیاز ۱۰۸۰


کاتا تیمی:

۱. ملیکا سلطانی، یکتا داوری، تینا فتاحی از باشگاه رایان الف (استان اصفهان) با امتیاز ۱۶۲۰

۲. هانیه ژاله، مبینا حدادزاده، ساناز ماهانی از تیم (مس رفسنجان) استان کرمان با امتیاز ۱۱۴۰ 

۳. هانیه تاتاری، نگار ارکانی، یگانه نیشابوری از تیم انرژی پلاس (استان خراسان رضوی) با امتیاز ۹۰۰


وزن منفی ۴۸ کیلوگرم:

۱. زهرا ابراهیمی  از استان گیلان با امتیاز ۱۶۲۰

۲. اسما صفری  از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۰۸۰

۳. حدیثه زاهدی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰


وزن منفی ۵۳ کیلوگرم:

۱. فاطمه الزهرا سعیدآبادی از استان کرمان با امتیاز ۲۰۴۰

۲. هانا حسین پور از استان مازندران با امتیاز ۱۲۶۰

۳. مهشید سلطانی از استان زنجان با امتیاز ۱۲۰۰


وزن منفی ۵۹ کیلوگرم:

۱. ستاره زارعی از استان مازندران با امتیاز ۱۸۰۰

۲. الهام عظیمی از استان اصفهان با امتیاز ۱۰۸۰

۳. فاطمه یوسفی از استان لرستان با امتیاز ۱۰۲۰


وزن مثبت ۵۹ کیلوگرم:

۱. آتنا محبوب بشری از استان گیلان با امتیاز ۱۸۶۰

۲.  نرگس نظری از استان مازندران و اسراء کریمی راد از استان ایلام با امتیاز ۱۲۰۰



رده سنی زیر ۲۱ سال دختران:


کاتا انفرادی:

۱. زینب السادات حسینی از استان تهران با امتیاز ۱۵۰۰

۲. ملیکا عزتی از استان تهران با امتیاز ۱۳۸۰

۳. سپیده امینی از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰

 

وزن منفی ۵۰ کیلوگرم:

۱‌. فائزه طوسی از استان البرز با امتیاز ۱۵۰۰

۲. لعیا میرشکاری از استان کرمان با امتیاز ۱۲۶۰

۳. ستایش نادری از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۱۴۰


وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:

۱. سوده خلیلی از استان مازندران با امتیاز ۱۷۴۰

۲. الهه هزاریان از استان چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۱۵۶۰

۳. عسل رشیدی فر از استان لرستان با امتیاز ۱۰۲۰


وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:

۱. نفیسه عبدی از استان تهران با امتیاز ۱۹۸۰

۲. فرنوش نوصبحی از استان اصفهان، نازنین یوسفی فرد از استان اصفهان و غزل قدیم پرست از استان گیلان با امتیاز ۹۶۰



وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:

۱. زهرا علی زاده از استان تهران با امتیاز ۱۴۴۰

۲. هنگامه بی غم از استان گیلان با امتیاز ۱۳۲۰

۲. فاطمه بداغ از استان لرستان با امتیاز ۹۶۰


وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم:

۱. کیمیا یوسفی براردهی از استان مازندران با امتیاز ۱۶۲۰

۲. ستایش صالحی از استان مرکزی با امتیاز ۱۴۴۰

۳. سارینا فتحی از استان لرستان با امتیاز ۱۲۰۰



رده سنی نونهالان پسران:


کاتا انفرادی:


۱. محراب خاک نشین از استان کرمان با امتیاز ۱۵۰۰

۲. آرمین جوانی از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۱۱۴۰

۳. اشکان توکلی از استان کرمان با امتیاز ۱۰۲۰


وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:

۱. آرسیاپ صالحی از استان تهران  با امتیاز ۱۳۲۰

۲. امیر محمد ایزدیفر از استان مرکزی با امتیاز ۱۰۲۰

۳. امیرطاها عادلی نسب از استان کهگیلویه و بویراحمد با امتیاز ۹۶۰


وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:

۱. عرفان عیوضی از استان فارس با امتیاز ۱۵۶۰

۲. سعید گندمی از استان فارس با امتیاز ۱۲۶۰

۳. امیرعلی مرادی لاهرود از استان اردبیل و محمدمهدی کرمی از استان قم با امتیاز ۹۰۰


وزن منفی ۴۰ کیلوگرم:

۱. اکتای رخنکا از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۱۵۶۰

 ۲. امیر علی بیگدلی از استان خوزستان با امتیاز ۱۰۸۰

۳. محمدپارسا علیرضایی از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰


وزن منفی ۴۵ کیلوگرم: 

۱. پارسا محمدی از استان البرز با امتیاز ۱۳۲۰

۲. امیر محمد پرهیزکار از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰

۳. ابوالفضل سلیمانی از استان همدان با امتیاز ۷۸۰


منفی ۵۰ کیلوگرم:

۱. امیر علی تیموری از استان خراسان رضوی با امتیاز ۱۴۴۰

۲. محمد عبدالهی از استان تهران با امتیاز ۱۲۰۰

۳. محمد رضا کاظمی از استان تهران با امتیاز ۱۰۸۰


وزن مثبت ۵۰ کیلوگرم:

۱. آگری نحوی مقدم از استان کردستان با امتیاز ۱۰۸۰

۲. محمد ایمان نجفی از استان قم با امتیاز ۹۹۰

۳. رهام مختاری از استان اصفهان با امتیاز ۷۸۰




رده سنی نوجوانان پسران:


کاتا انفرادی:

۱. حمیدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۱۳۸۰

۲. ابوالفضل شیخ شعاعی از استان کرمان با امتیاز ۱۳۸۰

۳. بردیا وقار از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰


وزن منفی ۵۲ کیلوگرم:

۱. آرشام ابراهیمی از استان کرمان با امتیاز ۱۸۰۰

۲. محمد امین زارعی از استان کرمان با امتیاز ۱۱۴۰

۳. محمدرضا حاجی یوسفی از استان یزد با امتیاز ۱۱۱۰


وزن منفی ۵۷ کیلوگرم:

۱. ابوالفضل همدم جو از استان کرمان و آریا کهزادی از استان لرستان با امتیاز ۱۱۴۰

۳. حسین‌ فلاحی از استان فارس با امتیاز ۱۰۲۰


وزن منفی ۶۳ کیلوگرم:

۱. محمد رجبی از استان البرز با امتیاز ۱۴۴۰

۲. سید میلاد مرتضایی از استان قم و کیارش پوریا از استان البرز با امتیاز ۱۱۴۰


وزن منفی ۷۰ کیلوگرم:

۱. سید شایان سالاری مقدم از استان یزد و محمد حسین فرهادی از استان مرکزی با امتیاز ۱۴۴۰

۳. مهدی عزیزی از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۳۸۰



مثبت ۷۰ کیلوگرم:

۱. یاسین زرجام از استان مازندران با امتیاز ۱۹۲۰

۲. سورنا بهزاد از استان گیلان با امتیاز ۱۰۸۰

۲. کیارش یادگاری فر از ایتان تهران با امتیاز ۸۴۰



رده سنی جوانان پسران:


کاتا انفرادی:

ابوالفضل فرامرز پور از استان کرمان و پوریا یعقوبی از استان مرکزی با امتیاز ۱۳۸۰

۳.  محمد مهدی نقدی از استان تهران با امتیاز ۱۱۴۰


کاتا تیمی:

۱. ابوالفضل شیخ شعاعی، ابوالفضل فرامرز پور، یزدان شیخ اکبری از تیم صنعت مس رفسنجان، (استان کرمان) با امتیاز ۱۵۰۰


۲. امیررضا یوسفی، سید نیکان موسوی، رضا قاسمیان از تیم آکادمی میر عماد ساری (استان مازندران) با امتیاز ۱۰۲۰

۳. علی حاجی زاده، محمدرضا احمدی، علیرضا احمدی از تیم بقیه الله (استان فارس) با امتیاز ۷۸۰


وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:

۱. فرزام صادقی از استان گیلان با امتیاز ۱۶۲۰

۲. سید امیر حسینی از استان تهران با امتیاز ۱۳۸۰

۱. علی زینلی از استان قزوین با امتیاز  ۱۲۶۰



وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:

۱. محمد مهدی برنجی از استان لرستان با امتیاز ۱۸۶۰

۲. نیما عارفی از استان کرمان با امتیاز ۱۶۸۰

۳. محمدرضا خانی از استان مازندران با امتیاز ۱۰۲۰


وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:

۱. محمد جواد صفری از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۹۸۰

۲. امیدرضا درویش از استان گیلان با امتیاز ۱۱۴۰

۲. مهدی شیرزاد از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۷۵۰

۳. محمد عرفان خوش عقیده از استان تهران،  ماهان میرزایی از استان ایلام و محمد دلائی میلان از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۷۸۰


وزن منفی ۷۶ کیلوگرم:

۱. محمد مهدی مقصودی از استان البرز با امتیاز ۱۷۴۰

۲. محمد عرفان عسگری پور از استان کرمان با امتیاز ۱۳۲۰

۳. حسین عباسی قادی از استان مازندران با امتیاز ۱۱۴۰


وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم:

۱. سپهر دارابی از استان ایلام با امتیاز ۱۳۲۰

۲. محمد محمدنژاد از استان کرمان، محمد مهدی علیپور از استان قم و رضا احمدی از استان تهران با امتیاز ۱۰۲۰



رده سنی زیر ۲۱ سال پسران:


کاتا انفرادی:

۱. امیر حسن معین الدینی از استان کرمان با امتیاز ۱۶۸۰

۲. احمدرضا محمودی از استان تهران و امیر حسین وادیدار از استان البرز با امتیاز ۹۶۰



وزن منفی ۶۰ کیلوگرم:

۱. محمد حسین شیر صفت از استان فارس با امتیاز ۱۵۶۰

۲. حامد اکبری از استان مازندران و محمد رضا غفوری از استان مازندران با امتیاز ۱۴۴۰ 


وزن منفی ۶۷ کیلوگرم امید:

۱. امیررضا برزویی از استان کرمانشاه با امتیاز ۱۲۶۰

۲. نوید رنجبر از استان مازندران با امتیاز ۱۱۴۰

۳. حسین علینژاد از استان مازندران و پارسا اران از استان کردستان با امتیاز ۹۰۰



وزن منفی ۷۵ کیلوگرم:

۱. پویا علی مردانی از استان اسلام با امتیاز ۱۰۲۰

۲. علیرضا حیدری از استان مرکزی با امتیاز ۹۹۰

۳. ابوالفضل گودرزی از استان لرستان با امتیاز ۹۶۰


وزن منفی ۸۴ کیلوگرم:

۱. علی توکلی از استان تهران با امتیاز ۱۴۴۰

۲. امیرمحمد کاظمی از استان ایلام با امتیاز ۱۲۰۰

۳. آرین پور محمد از استان گیلان با امتیاز ۹۰۰


وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم:

۱. مهدی گنج زاده از استان تهران با امتیاز ۱۴۴۰

۲. ایمان برزعلی از استان گلستان و مهدی قلیچ زاده از استان خراسان رضوی با امتیاز ۱۲۰۰


در صورت داشتن مغایرت در رنکینگ و وجود دو پروفایل در سیستم اسپورت دیتا، مشکل و اطلاعات خود را به صورت کامل به ایمیل زیر ارسال کنید.

IranSportdata@gmail.com

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم