مربی کاراته: آرامش نیاز اصلی برای حضور قدرتمند در المپیک است

مربی پیشکسوت کاراته کشور گفت: ایجاد آرامش و تعامل نیاز اصلی خانواده بزرگ کاراته برای حضور قدرتمند در المپیک توکیو است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، الله کرمشهگل در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: به طور قطع هرگونه حاشیه و جناح‌بندیدر کاراته به ضرر تیم ملی در آستانه حضور قدرتمند در المپیک توکیو است و انتظار می‌رودتمرکز همگان برای کمک به تیم ملی باشد.

 

وی بیان کرد: بروز اختلاف در هر مجموعه‌ای طبیعیاست اما نباید دامن تیم ملی را در آستانه رویداد مهم المپیک بگیرد و بعدها افسوس اینموقعیت مهم را بخوریم.

 

سرمربی تیم سوپرلیگی رعدپدافند ارتش خاطرنشان کرد:شاید حضور در المپیک اولین و آخرین فرصت طلایی ورزش کاراته کشورمان باشد و همه ما بایداز انتقادهایی که می‌توان آن‌ها را بعد از المپیک هم مطرح کرد، باعث نشویم یکسری فرافکنی‌هادر مجموعه کاراته به وجود آید.

 

وی که ۲۰ سال سابقه فعالیتدر عرصه کاراته کشور را دارد، بیان کرد: در شرایطی کنونی حمایت همه جانبه از ملی پوشان،مربیان و مجموعه فدراسیون کاراته در المپیک توکیو وظیفه همه دلسوزان است.

 

این مربی سازنده قهرمانان کاراته کشور یادآور شد:انتظار داریم همه منتقدان اختلاف نظرها را کنار گذاشته و با اتحاد و همدلی زمینه هایلازم برای موفقیت کاراته کشورمان در المپیک توکیو را مهیا سازند.

 

 الله کرم شهگل مربی کاراته استانهمدان جزو مربیان قهرمان پرور این رشته ورزشی در کشور به شمار می‌رود.

 

در هفته‌های اخیر حواشی رشته کاراته بازتاب‌های مختلفرا در رسانه‌ها و فضای مجازی داشته است

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم