رنکینگ مرحله اول لیگ‌ کاراته وان ایران اعلام شد

رنکینگ مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در دو بخش پسران‌و‌ دختران اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، رنکینگ مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران که اسفند ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم‌ تحقیقات برگزار شده بود اعلام شد.


این رقابت ها از ۱۶ الی ۲۴ اسفند ماه در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید دختران و پسران برگزار شد و دومین‌ مرحله این رقابت ها نیز از ۱۷ الی ۲۵ اردیبهشت ماه در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.


نفرات برتر رنکینگ این مسابقات به شرح زیر هستند: 



رده سنی نونهالان دختران:


کاتا انفرادی:

۱. دینا صفری از استان تهران با امتیاز ۸۷۰

۲. سوگل امیریان از استان کرمانشاه با امتیاز ۶۹۰

۳. راحیل نجفی از استان تهران و معصومه رحیمی از استان زنجان با امتیاز ۵۱۰ 


وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:

۱. نازنین زهرا دانشور از استان البرز و با امتیاز ۸۱۰

۲. زینب نور محمدی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰

۳. پارمیس پاک از استان ایلام با امتیاز ۴۵۰


وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:

۱. رزا رضایی از استان قزوین با امتیاز ۹۳۰

۲. فاطمه صادقی از استان اصفهان با امتیاز ۷۵۰

۳. رقیه موسی زاده از استان کرمان با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۴۰ کیلوگرم: 

۱. ستایش افشار از استان قزوین با امتیاز ۹۹۰

۲. یلدا دهقانی از استان فارس با امتیاز ۷۵۰

۳. نازیلا محمدی از استان خوزستان و هستی هفته خانک از استان مرکزی با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۴۵ کیلوگرم:

۱. ساغر جندقی از استان سمنان با امتیاز ۹۹۰

۲. آناهیتا جعفری چاشمی از استان سمنان با امتیاز ۷۵۰

۳. ستایش قربانی از استان مازندران و سمانه جانی از استان قزوین با امتیاز ۵۷۰


وزن مثبت ۴۵ کیلوگرم: 

۱. نیلوفر حسین زاده از استان مازندران با امتیاز ۱۰۵۰

۲. کیانا زارع از استان فارس با امتیاز ۸۱۰

۳. دینا عسگری از استان تهران و مهسا مالوردی از استان اصفهان با امتیاز ۵۷۰



رده سنی نوجوانان دختران:


کاتا انفرادی:

۱. آیلین بهاری از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۸۷۰

۲. تینا فتاحی دولت آبادی از استان اصفهان با امتیاز ۶۹۰

۳. یکتا داوری دولت آبادی از استان اصفهان و هستی نیک نهاد از استان فارس با امتیاز ۵۱۰


وزن منفی ۴۷ کیلوگرم:

۱. غزل یزدانی از استان البرز با امتیاز ۱۰۵۰

۲. سیده فاطمه رضوی از استان فارس با امتیاز ۸۱۰

۳. فاطمه جعفرنژاد از استان تهران با امتیاز ۶۹۰


وزن منفی ۵۴ کیلوگرم:

۱. ریحانه کریمی از استان فارس با امتیاز ۱۰۵۰

۲. حنانه خطی دیزآبادی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰

۳. آوا برزگر از استان مازندران و هستی صالحی لله مرزی از استان مازندران با امتیاز ۶۳۰


وزن مثبت ۵۴ کیلوگرم:

۱. رومینا معصومی از استان مازندران با امتیاز ۱۰۵۰

۲. مهلا صداقت از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰

۳. مهسان خدارحمی از استان تهران و هلیا کماسی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰



رده سنی جوانان دختران:


کاتا انفرادی:

۱. نیایش رازقی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰

۲. هانیه ژاله از استان کرمان با امتیاز ۶۳۰

۳. ملیکا سلطانی از استان اصفهان و مبینا اوزایش از استان تهران با امتیاز ۴۵۰


کاتا تیمی:

۱. ملیکا سلطانی، یکتا داوری، تینا فتاحی از باشگاه رایان الف (استان اصفهان) با امتیاز ۷۵۰

۲. هانیه ژاله، مبینا حدادزاده، ساناز ماهانی از تیم استان کرمان با امتیاز ۵۷۰

۳. هانیه تاتاری، نگار ارکانی، یگانه نیشابوری از تیم انرژی (استان خراسان رضوی) و زینب میرزایی، عزاله ظهیری، آلا شکراللهی از باشگاه رایان ب (استان اصفهان) با امتیاز ۳۹۰


وزن منفی ۴۸ کیلوگرم:

۱. زهرا ابراهیمی  از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰

۲. حدیثه زاهدی از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰

۳. اسما صفری  از استان کرمانشاه با امتیاز ۶۳۰


وزن منفی ۵۳ کیلوگرم:

۱. فاطمه الزهرا سعیدآبادی از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰

۲. هانا حسین پور از استان مازندران با امتیاز ۸۱۰

۳. بشرا ایمانی از استان مازندران و مهشید سلطانی از استان زنجان با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۵۹ کیلوگرم:

۱. ستاره زارعی از استان مازندران با امتیاز ۹۹۰

۲. فاطمه یوسفی از استان لرستان با امتیاز ۸۱۰

۳. زهرا رسولی از استان مازندران و الهام عظیمی از استان اصفهان با امتیاز ۶۳۰


وزن مثبت ۵۹ کیلوگرم:

۱. آتنا محبوب بشری از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰

۲.  نرگس نظری از استان مازندران با امتیاز ۷۵۰

۳. زهرا رحیم پور از استان تهران با امتیاز ۶۳۰



رده سنی امید دختران:


کاتا انفرادی:

۱. زینب السادات حسینی از استان تهران با امتیاز ۸۱۰

۲. سپیده امینی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰

۳. بیتا بتوئی از استان تهران و ملیکا عزتی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰


وزن منفی ۵۰ کیلوگرم:

۱. معصومه محسنیان از استان مازندران با امتیاز ۹۳۰

۲. لعیا میرشکاری از استان کرمان با امتیاز ۷۵۰

۳. ساناز احمدی از استان خوزستان و فائزه طوسی از استان البرز با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:

۱. سوده خلیلی از استان مازندران با امتیاز ۹۹۰

۲. بهار حضرت بیگی از استان خوزستان با امتیاز ۷۵۰

۳. شکیلا شجاعی از استان مازندران و الهه هزاریان از استان چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:

۱. نفیسه عبدی از استان تهران با امتیاز ۹۹۰

۲. غزل قدیم پرست از استان گیلان با امتیاز ۶۹۰

۳. آیدا آب تین از استان مازندران و ستاره صمدپور از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۵۱۰


وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:

۱. هنگامه بی غم از استان گیلان با امتیاز ۹۳۰

۲. نسترن سید دین خواه از استان اردبیل با امتیاز ۶۳۰

۳. زهرا احمدپور از استان تهران و زهرا علی زاده از استان تهران با امتیاز ۵۱۰


وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم:

۱. کیمیا یوسفی براردهی از استان مازندران با امتیاز ۹۳۰

۲. سارینا فتحی از استان لرستان با امتیاز ۶۹۰

۳. معصومه ملکی از استان کردستان و ستایش صالحی از استان مرکزی با امتیاز ۵۱۰


رده سنی نونهالان پسران:


کاتا انفرادی:


۱. محراب خاک نشین از استان کرمان با امتیاز ۸۱۰

۲. امیررضا شفائی از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۶۳۰

۳. اشکان توکلی از استان کرمان و امیر حسین کرمی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰


وزن منفی ۳۰ کیلوگرم:

۱. آرسیاپ صالحی از استان تهران  با امتیاز ۹۳۰

۲. امیر حسین کشوری از استان لرستان با امتیاز ۶۹۰

۳. مهدی یار نظری از استان گلستان و امیر محمد ایزدیفر از استان مرکزی با امتیاز ۵۱۰


وزن منفی ۳۵ کیلوگرم:

۱. سعید گندمی از استان فارس با امتیاز ۹۹۰

 ۲. محمد مهدی کرمی از استان قم ۷۵۰

۳. امیر علی پرهیزکار از استان گیلان و عرفان عیوضی از استان مازندران با امتیاز ۵۷۰ 


وزن منفی ۴۰ کیلوگرم:

۱. اکتای رخنکا از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۹۹۰ 

 ۲. امیر علی بیگدلی از استان خوزستان با امتیاز ۷۵۰

۳. بنیامین گروسی از استان قزوین و علیرضا صادقی کیا از استان مرکزی با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۴۵ کیلوگرم: 

۱. امیر محمد پرهیزکار از استان گیلان با امتیاز ۹۹۰

۲. پارسا محمدی از استان البرز با امتیاز ۷۵۰

۳. محمد رضا حسینی از استان کهگیلویه و بویر احمد و امیر محمد محمد زاده از استان مازندران با امتیاز ۵۷۰


منفی ۵۰ کیلوگرم:

۱. امیر علی تیموری از استان خراسان رضوی با امتیاز ۹۳۰

۲. محمد رضا کاظمی از استان تهران با امتیاز ۶۹۰

۳. محمد عبدالهی از استان تهران با امتیاز ۵۱۰


وزن مثبت ۵۰ کیلوگرم:

۱. محمد ایمان نجفی از استان قم با امتیاز ۹۹۰

۲. رهام مختاری از استان اصفهان با امتیاز ۷۵۰

۳. امیر حسین شریف پور از استان قزوین با امتیاز ۵۱۰



رده سنی نوجوانان پسران:


کاتا انفرادی:

۱. حمیدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۸۱۰

۲. سبحان عوض پور کرمانی از کرمان با امتیاز ۶۳۰

۳. بردیا وقار از استان تهران و ابوالفضل شیخ شعاعی از استان کرمان با امتیاز ۴۵۰


وزن منفی ۵۲ کیلوگرم:

۱. آرشام ابراهیمی از استان کرمان با امتیاز ۱۱۱۰

۲. محمد امین ایرانی از استان تهران با امتیاز ۸۱۰

۳. محمد امین زارعی از استان کرمان و علی پیشگاهی از استان البرز با امتیاز ۶۳۰


وزن منفی ۵۷ کیلوگرم:

۱. ابوالفضل همدم جو از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰

۲. ابوالفضل حیدری از استان مازندران ۷۵۰

۳. طاها احمد بیگی از استان تهران و آریا کهزادی از استان لرستان با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۶۳ کیلوگرم:

۱. محمد رجبی از استان تهران با امتیاز ۹۳۰

۲. حمید رضا خلیلی از استان مازندران با امتیاز ۶۹۰

۳. سید میلاد مرتضایی از استان قم و کیارش پوریا از استان البرز با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۷۰ کیلوگرم:

۱. سید شایان سالاری مقدم از استان یزد با امتیاز ۹۳۰

۲. مهدی عزیزی از استان کرمانشاه با امتیاز ۶۹۰

۳. محمد حسین فرهادی از استان مرکزی با امتیاز ۵۱۰


مثبت ۷۰ کیلوگرم:

۱. یاسین زرجام از استان مازندران با امتیاز ۹۳۰

۲. آرش آقاجانی از استان گیلان با امتیاز ۶۹۰

۳. پرهام مختاری از استان اصفهان و سورنا بهزاد از استان گیلان با امتیاز ۵۱۰



رده سنی جوانان پسران:


کاتا انفرادی:

ابوالفضل فرامرز پور از استان کرمان زا امتیاز ۸۱۰

۲. ابوالفضل بهروز از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۶۳۰

۳. پوریا یعقوبی از استان مرکزی و محمد مهدی نقدی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰


کاتا تیمی:

۱. ابوالفضل شیخ شعاعی، ابوالفضل فرامرز پور، یزدان شیخ اکبری از تیم صنعت مس رفسنجان، (استان کرمان) با امتیاز ۶۹۰

۲. امیررضا یوسفی، سید نیکان موسوی، رضا قاسمیان از تیم آکادمی میر عماد ساری (استان مازندران) با امتیاز ۵۱۰

۳. مبین اکبریان، امیررضا مسلمان، امیر داداش زاده از تیم حق نظری (استان آذربایجان غربی) و علی حاجی زاده، محمدرضا احمدی، علیرضا احمدی از تیم قهرمانان (استان فارس) با امتیاز ۶۳۰


وزن منفی ۵۵ کیلوگرم:

۱. علی زینلی از استان قزوین با امتیاز  ۹۹۰

۲. امیر محمد رشید از استان قم با امتیاز ۷۵۰

۳. سید امیر حسینی از استان تهران با امتیاز ۶۳۰


وزن منفی ۶۱ کیلوگرم:

۱. نیما عارفی از استان کرمان با امتیاز ۹۹۰

۲. محمد مهدی برنجی از استان لرستان با امتیاز ۸۱۰ 

۳. معید محمد مقضی از استان اصفهان و شهداد پور سلیمانی از استان تهران با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۶۸ کیلوگرم:

۱. محمد جواد صفری از استان کرمانشاه با امتیاز ۹۹۰

۲. مهدی شیرزاد از استان آذربایجان غربی با امتیاز ۷۵۰

۳. امیدرضا درویش از استان گیلان و ماهان میرزایی از استان ایلام با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۷۶ کیلوگرم:

۱. محمد مهدی مقصودی از استان البرز با امتیاز ۹۹۰

۲. متین اسماعیلی از استان قم با امتیاز ۷۵۰

۳. امیرعباس کاوسی از استان لرستان با امتیاز ۵۷۰


وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم:

۱. محمد محمدنژاد از استان کرمان با امتیاز ۹۳۰

۲. سپهر دارابی از استان ایلام با امتیاز ۶۹۰

۳. محمد مهدی علیپور از استان قم با امتیاز ۵۷۰



رده سنی امید پسران:


کاتا انفرادی:

۱. امیر حسن معین الدین از استان کرمان با امتیاز ۸۱۰

۲. محمدصدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی با امتیاز ۶۳۰

۳. سینا احمدیان از استان تهران و احمدرضا محمودی از استان تهران با امتیاز ۴۵۰


وزن منفی ۶۰ کیلوگرم:

۱. محمد حسین شیر صفت از استان فارس با امتیاز ۹۹۰

۲. حامد اکبری از استان مازندران با امتیاز ۷۵۰

۳. محمد رضا غفوری از استان مازندران با امتیاز ۶۳۰


وزن منفی ۶۷ کیلوگرم امید:

۱. نوید رنجبر از استان مازندران با امتیاز ۹۹۰

۲. حسین علینژاد از استان مازندران با امتیاز ۷۵۰

۳. رضا بشارتی کیا از استان کرمانشاه با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۷۵ کیلوگرم:

۱. علیرضا حیدری از استان مرکزی با امتیاز ۹۹۰

۲. علی نوروزی از استان گیلان با امتیاز ۶۹۰

۳. ابوالفضل گودرزی از استان لرستان و ابوالفضل صفری نژاد از استان گیلان با امتیاز ۵۷۰


وزن منفی ۸۴ کیلوگرم:

۱. علی توکلی از استان تهران با امتیاز ۸۷۰

۲. حیدر عبدالهی از استان ایلام با امتیاز ۶۳۰

۳. ابوالفضل نوری از استان مازندران و آرین پور محمد از استان گیلان با امتیاز ۴۵۰


وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم:

۱. محمود نعمتی از استان قم با امتیاز ۹۳۰

۲. ایمان برزعلی از استان گلستان با امتیاز ۶۳۰

۳. مهدی گنج زاده از استان تهران با امتیاز ۵۱۰



برای مشاهده رنکینگ کامل روی لینک های زیر کلیک کنید: 


لینک رنکینگ پسران:

https://ikf.ir/NatRank/malerank.aspx


لینک رنکینگ دختران:

https://ikf.ir/NatRank/femalerank.aspx

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم