عنوان نایب قهرمانی کاراته در رده بندی کلی بازیهای المپیک ناشنوایان

در رده بندی کلی بازیهای المپیک ناشنوایان ۲۰۲۱، کاراته کاهای ایران عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته ، کاراته کاهای ایران در بازیهای المپیک ناشنوایان ۲۰۲۱ در مجموع با کسب ۲ نشان طلا (میلاد صادق زاده در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم و کومیته تیمی بانوان)، ۳ نشان نقره (زینب حسن پور در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم و بیتا جواهری در وزن به اضافه ۶۸ کیلوگرم و کاتا تیمی بانوان) و ۵ مدال برنز (کومیته تیمی مردان، مژده مردانی در کاتای انفرادی، حکیمه زکی زاده و سارا ادریا در اوزان منهای ۵۰ کیلوگرم و منهای ۶۸ کیلوگرم و حسین تبرته فراهانی در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم) در رده بندی کلی عنوان دوم را کسب کرد.


در این رقابت ها اوکراین با کسب ۸ مدار طلا، ۳ نقره و ۳ برنز قهرمان شد و تیم ونزوئلا با کسب ۲ طلا، یک نقره و ۸ برنز در رده سوم ایستاد.


بیست و چهارمین دوره رقابت های المپیک تابستانی ۲۰۲۱ ناشنوایان با شرکت بیش از چهار هزار ورزشکار از ۸۰ کشور دنیا، از ۱۱ اردیبهشت ماه به میزبانی کاشیاس دو سول برزیل آغاز و تا ۲۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.


کاروان اعزامی ناشنوایان کشورمان در هشت رشته ورزشی فوتبال ، جودو، کاراته ، تیراندازی، والیبال ساحلی ، دوومیدانی، تکواندو، کشتی آزاد و فرنگی در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم