المپیک‌ توکیو ۲۰۲۰

سجاد گنج زاده تنها نماینده کاراته آقایان در المپیک

در سومین روز از مسابقات کاراته، سجاد گنج زاده نماینده سنگین وزن آقایان کشورمان از ساعت ۱۲:۲۰ فردا روی تاتامی توکیو خواهد رفت.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از پایان قرعه کشی مسابقات، سجاد گنج زاده در وزن مثبت ۷۵ کیلو گرم آقایان در گروه دو به عنوان سر گروه به مصاف رقبای خود از کشور های کانادا، آمریکا، کرواسی و عربستان خواهد رفت و در صورت صعود از این گروه مدال المپیکش برای کاروان ایران قطعی خواهد شد.


سجاد گنج زاده متولد ۱۴ دی ۱۳۷۰ از استان تهران دارای رنکینگ و عناوین زیر است:


رنکینگ وزن +75 کیلوگرم المپیک: سوم

رنکینگ وزن +84 کیلوگرم WKF: اول


قهرمانی جهان: 

نقره قهرمانی جهان برمن آلمان ۲۰۱۴

طلا قهرمانی جهان لینز اتریش ۲۰۱۶

نقره قهرمانی جهان مادرید اسپانیا ۲۰۱۸


بازیهای آسیایی:

مدال طلا بازیهای آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸


قهرمانی آسیا:

مدال طلا مسابقات آسیایی امارات ۲۰۱۳

مدال نقره مسابقات آسیایی ژاپن ۲۰۱۵

مدال نقره مسابقات آسیایی قزاقستان ۲۰۱۷

مدال برنز مسابقات آسیایی ازبکستان ۲۰۱۹گنج زاده فردا در دور اول مقابل ایوان کوویچ ۲۴ ساله از کرواسی خواهد رفت، کوویچ با ۶۹۹۷.۵ امتیاز به عنوان نفر دوم وزن منفی ۸۴ موفق به کسب سهمیه شده است و دارای یک طلای جهان، یک نقره و یک برنز اروپا است.


سجاد گنج زاده در دومین دور از مسابقات خود به مصاف طارق حمدی ۲۳ ساله از عربستان خواهد رفت، حمدی با ۲۲۲۷.۵ امتیاز نفر ۲۳ رنکینگ است و از طریق مسابقات گزینشی پاریس موفق به کسب سهمیه شده است، وی دارای برنز بازی های آسیایی، دو طلا و یک برنز آسیا است.


نماینده سنگین وزن کاراته کشورمان در سومین مسابقه خود با بریان ایر ۳۳ ساله از آمریکا به رقابت خواهد پرداخت، ایر با ۳۴۸۰ امتیاز نفر ۱۶ رنکینگ است و از طریق سهمیه قاره آمریکا جواز حضور در المپیک را کسب کرده است. وی دارای یک طلا و دو برنز آمریکا است.


تنها نماینده کاراته آقایان در المپیک در آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی به مصاف دانیل گایسینسکی ۲۶ ساله از کانادا خواهد رفت. گایسینسکی با امتیاز ۱۴۰۲.۵ نفر ۵۷ رنکینگ‌ است و از طریق مسابقات گزینشی پاریس موفق به کسب سهمیه شده است. وی دارای یک طلا و یک برنز آمریکا است.این مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و دو نفر برتر هر گروه به مرحله بعدی راه پیدا می کنند و از ساعت ۱۶:۵۰ به وقت محلی ( ۱۲:۲۰ به وقت ایران) آغاز خواهد شد.


دیدار رده بندی این وزن از ساعت ۱۵:۷ به وقت ایران و مسابقه فینال ساعت ۱۵:۳۵ برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم