المپیک‌ توکیو ۲۰۲۰

شهرام هروی:اگر بهمن عسگری هم بود حتما طلا می گرفت

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان پس از کسب مدال طلای سجاد گنج زاده گفت گفت: کاراته به کمترین حقش که کسی مدال طلا بود، رسید.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون‌ کاراته و به نقل از کمیته ملی المپیک؛ شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته پس از کسب مدال طلای سجاد گنج زاده گفت: کاراته به کمترین حقش که کسی مدال طلا بود، رسید. خانم عباسعلی هم خوب مبارزه کرد و حیف شد به مدال نرسید.


وی تاکید کرد: با شرایط خاصی به توکیو رسیدیم و خداراشکر آنچه که لایقش بودیم، رسیدیم.

هروی تاکید کرد: خدا را واقعا حسش کردم و خدا خواست که ما طلایی شوم.


سرمربی تیم ملی کاراته گفت: سجاد واقعا آسیب دیدگی سختی داشت. یک ماه پیش پایش شکست و ۱۰ روز پیش در آخرین تمرین کف دستش شکست و با غیرت در این مسابقات شرکت کرد. این آسیب دیدگی ها انگیزه وی را بیشتر کرد.


هروی گفت: باید از پورشیب تشکر کنم که واقعا به ما کمک کرد و دستش را می‌بوسم و حقش این بود که در این مسابقات حضور داشته باشد.


وی افزود: همدلی باعث موفقیت کاراته بود. باید از کادرم تشکر کنم که واقعا شبانه روز تلاش کردند. سجاد هم واقعا تلاش کرد و طلایی شد.


هروی تصریح کرد: جا دارد از رییس فدراسیون و وزارت ورزش و کمیته تشکر کنم که هر آن چیزی که خواستیم در اختیار ما قرار دارند و ما هم با کسب مدال طلا جواب زحمات آنها را دادیم و شرمنده مردم نشدیم.


وی افزود:  اگر بهمن هم بود حتما طلا می‌گرفت و چیزی کم نداشت. برخی چیزها دست ما نیست و هر اتفاقی بیفتد ما بازهم شاکر هستیم و حتما حکمتی داشته است.


هروی گفت: ثبات و همدلی باعث موفقیت کاراته شد. من ۶ سال سرمربی تیم ملی هستم و با همدلی توانستیم به قولی که داده بودیم، برسیم.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم