مشارکت قهرمان کاراته المپیک در آزادی ۳ زندانی

با کمک‌های مردم و در قالب پویش آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، ۳ زندانی توسط سجاد گنج زاده قهرمان کاراته المپیک ۲۰۲۰ توکیو آزاد شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سجاد گنج زاده، قهرمان کاراته المپیک ۲۰۲۰ توکیو به نمایندگی از موسسه خیریه خادمین علی ابن ابیطالب (ع) مبلغ تامین شده از سوی مردم را به حساب مرجع مربوطه واریز کرد و با حکم قاضی، یک زندانی که دوران محکومیتش به پایان رسیده بود، اما به دلیل نداشتن توان مالی همچنان در بند بود، آزاد شد.


در همین راستا یک مادر سرپرست خانوار و یک جوان که به دلیل جرایم مالی غیر عمد قرار بود روانه زندان شوند نیز با مشارکت و همدلی خیرین از تلخی محکومیت و زندان رهایی یافتند.


کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد یک سنّت حسنه و عمل خیری است که توسط موسسه خیریه خادمین علی ابن ابیطالب (ع) در سال جاری با انجام مراسم گلریزان در زورخانه به دیگر برنامه‌های این خیریه اضافه شده است.


موسسه خیریه خادمین علی ابن ابیطالب (ع) با حضور جمعی از چهره‌های مطرح و قهرمانان ورزشی با مدیریت رسول خادم قهرمان کشتی المپیک و جهان و همراهی پرویز پرستویی هنرمند خوشنام ایران با هدف خدمت و کمک رسانی به هموطنان نیازمند در مناطق محروم کشور و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فعالیت‌های چشمگیری دارد.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم