ارایه گزارش مالی و تحلیل عملکرد استانها در مرحله دوم لیگ کاراته وان ایران

گزارش مالی و تحلیل عملکرد استانها در مرحله دوم لیگ کاراته وان ایران منتشر شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید (زیر 21 سال) از ۱۷ الی ۲۰ ردیبهشت ماه و در بخش دختران نیز از ۲۱ الی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در استان کرمانشاه برگزار شد.


در این مسابقات که ۱۲۳۰ شرکت کننده پسر حضور داشت در مجموع رده های سنی پایه استان کرمان با ۶ طلا، ۴ نقره و ۶ برنز قهرمان شد. مازندران با ۳ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز نایب قهرمان را بدست اورد و گیلان با ۳ طلا، یک نقره و ۲ برنز عنوان سومی این مرحله را کسب کرد.


همچنین در بخش دختران که ۱۲۵۵ شرکت کننده داشت در مجموع رده های سنی پایه استان تهران با ۶ طلا، ۲ نقره و ۸ برنز قهرمان شد. مازندران با ۳ طلا، ۵ نقره و یک برنز نایب قهرمان و کرمان با ۲ طلا، ۳ نقره و ۶ برنز عنوان سومی این مرحله را کسب کرد.


گزارش تحلیلی شامل درصد مشارکت استان ها و درصد کیفیت عملکرد بر مبنای مدال آوری و ارزش مدال ها است و گزارش مالی نیز شامل هزینه کردهای فدراسیون و میزبان (هیات کاراته استان کرمانشاه) از محل پرداختی ورزشکاران بابت ورودی مسابقات است.


برای مشاهده گزارشات تحلیلی عملکرد استان ها و گزارشات مالی مرحله دوم سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران به سایت فدراسیون کاراته (لینک های زیر) مراجعه کنید:


لینک گزارش تحلیلی عملکرد استان:

https://ikf.ir/LeagueAnalysis.aspx


لینک گزارش مالی:

https://ikf.ir/financialreport.aspx

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم