طباطبایی: دقت نظر مقام معظم رهبری به مسائل ورزشی برای قهرمانان دلگرم کننده است/ ورزشکاران برای مسابقات پیش‌رو انگیزه مضاعف گرفتند

رییس فدراسیون کاراته گفت: برای همه حاضرین در این جلسه دقت نظر مقام معظم رهبری نسبت به مسائل ریز ورزشی و مسابقات انجام شده خوشحال کننده بود و باعث شد که قهرمانان ما انگیزه مضاعف بگیرند که در رویدادهای پیش‌رو بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند.

طباطبایی: دقت نظر مقام معظم 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته درخصوص دیدار روز گذشته قهرمانان المپیک و پارالمپیک توکیو با مقام معظم رهبری اظهار داشت: اتفاق دلگرم کننده‌ای برای خانواده ورزش و مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک توکیو رخ داد و توانستیم بعد از افتخارآفرینی ورزشکاران در بزرگترین رویداد ورزشی جهان با رهبر انقلاب دیدار کنیم.


وی افزود: برای همه حاضرین در این جلسه دقت نظر مقام معظم رهبری نسبت به مسائل ریز ورزشی و مسابقات انجام شده خوشحال کننده بود و باعث شد که قهرمانان ما انگیزه مضاعف بگیرند که در رویدادهای پیش‌رو بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند.


رییس فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: ورزشکاران ما در همه مسابقات سعی و تلاش خود را انجام می‌دهند تا با کسب مدال دل مردم ایران را شاد کنند و حالا شاهد هستیم که رهبر انقلاب با صحبت‌های خودشان دل خانواده ورزش را شاد کردند.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم