اعزام تیم ملی کاراته ناشنوایان به المپیک برزیل

ملی پوشان کاراته ناشنوایان کشورمان در دو بخش بانوان و آقایان به المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان برزیل اعزام شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک ناشنوایان پس از یک سال تاخیر در برگزاری به علت شیوع کرونا از ۱۱ تا ۲۵ اردیبهشت به میزبانی شهر "کاشیاس دوسول" برزیل برگزار می‌شود.


اسامی ملی پوشان کاراته ناشنوایان کشورمان و اعضای کادر فنی آن ها به شرح زیر است:

سارا ادریا ، سمانه برجی و بیتا جواهری (تهران)، مهناز حسن زاده (خراسان رضوی)، مژده مردانی و زینب حسن پور (فارس)، پروین یاره و ناهید امیری(کرمانشاه) و حکیمه زکی زاده (کهگیلویه و بویراحمد) اعضای تیم ملی کاراته بانوان ناشنوایان را تشکیل میدهند و مژگان قربانی (سرمربی) به همراه آسیه مردانی (مربی کاتا انفرادی) بانوان کاراته کاران ناشنوا را هدایت و همراهی می نمایند. 


میلاد صادق زاده و ابراهیم پورکاشانی(تهران) ، رضا فضلی (خراسان رضوی) ، کامران رضایی نژاد (گیلان) ، حسین تبرته فراهانی و علیرضا کیشانی (مرکزی) اعضای تیم ملی کاراته آقایان ناشنوایان را تشکیل میدهند و غلامعلی حیدری (سرمربی کومیته) و مجید صافی (سرمربی کاتا و مربی کومیته) به همراه محمدرضا هوشیار(مربی کومیته) کاراته کاران ناشنوا را هدایت و همراهی می نمایند. 


محسن آشوری سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کاراته نیز به عنوان سرپرست تیم ملی در بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک ناشنوایان حضور دارد.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم