دیدار رییس جمهور با ورزشکاران ، مربیان و مدیران ورزش

دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه جمعی از ورزشکاران، مربیان، پیشکسوتان و مدیران ورزش کشور با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری دیدار کردند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در جریان این دیدار ورزشکاران و مدیران ورزشی با تبیین مشکلات خود از اقدامات صورت گرفته قدردانی و پیشنهاداتی را در راستای تسریع برنامه های توسعه ای ورزش در سه حوزه همگانی، قهرمانی ،حرفه ای و زیر ساختها بیان کردند.


در پایان این نشست صمیمانه که عصر روز گذشته برگزار شد هریک ازورزشکاران حاضر با حضور در کنار رییس جمهوری با وی به طور خصوصی نیز گفت وگو کردند.


دراین جلسه نیز شال و تندیس مرام پهلوانی توسط دکتر باران چشمه دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشورو‌عضو شورایعالی ورزش کشور به رییس‌جمهوراهدا شد.

توجه به صنعتی کردن و کارآمد کردن آکادمی‌های ورزش، خصوصی‌سازی دو تیم استقلال و پرسپولیس، نگاه ویژه به پیشکسوتان ورزشی، کوتاه کردن دست دلالان از ورزش، حل مسائل مالی و کمک به بودجه فدراسیون‌ها، بیمه، مسکن و اشتغال ورزشکاران، عدم برخورد چند وجهی و سلیقه‌ای با رشته‌های ورزشی و فراهم‌سازی امکانات برای تیم ملی فوتبال کشور جهت حضور موفق در مسابقات جام جهانی، از جمله مسائل و درخواست‌هایی بود که ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان در حضور رئیس جمهور مطرح کردند. سپس نماز جماعت به امامت آیت الله رییسی برگزار شد.


در این دیدار سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، مازیار فرید خمامی دبیر سازمان تیم های ملی و تعدادی از ملی پوشان کاراته کشورمان نیز حضور داشتند.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم