فراخوان جذب نیروی داوطلب برای برگزاری مسابقات کاراته وان

سازمان لیگ و مسابقات در نظر دارد برای برگزاری مسابقات لیگ کاراته وان ایران از نیروهای داوطلب در دو بخش بانوان و آقایان استفاده کند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به برگزاری مسابقات مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید در بخش دختران و پسران در نیمه دوم اسفندماه، سازمان لیگ و مسابقات قصد دارد از نیروهای داوطلب در دو بخش بانوان و آقایان برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات استفاده نماید.


علاقه مندان به فعالیت در امور اجرایی مسابقات می توانند مشخصات خود شامل "نام و نام خانوادگی"، "کد ملی" ، "تاریخ تولد"، "نام استان"، "رشته تحصیلی" و "نام سبک" در صورت کاراته کا بودن را تنها از طریق "پیام نوشتاری" تا ساعت 24 شنبه 7 اسفند از طریق واتس آپ به شماره زیر اعلام کنند:


شماره تماس: 09101624630


طبق هماهنگی های صورت گرفته میان فدراسیون کاراته و دانشگاه آزاد اسلامی، مسابقات در سالن فتح واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می شود و ارایه کارت واکسن توسط شرکت کنندگان الزامی است. در صورت کاهش محدودیت های کرونایی و صدور مجوز از سوی فدراسیون پزشکی و ورزشی، مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران از دوشنبه 16 اسفندماه آغاز می شود.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم