برگزاری اولين دوره مسابقات مجازي قهرمانی کشور سبک شيتوريو شيتوکاي

اولین دوره مسابقات مجازی قهرمانی کشور آقایان و بانوان سبک شیتوریو شیتوکای در بخش کاتا انفرادی و کیهون کومیته برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي فدراسیون کاراته، اولين دوره مسابقات مجازي سبک شیتوریو شیتوکای با عنوان «من در خانه مي مانم ولي به تمرينات خود ادامه مي دهم» که مصادف با سي امين دوره قهرماني کشور آقايان و بيستمين دوره قهرماني کشور در روزهاي 16 الی 23 آذرماه 1399 بصورت مجازي برگزار شد.


اين رقابت ها که در دو بخش آقايان و بانوان و در رشته هاي کاتاي انفرادي و کيهون کوميته برگزار شد و بيش از 300  کاراته کا از استان هاي هرمزگان، کرمان، بوشهر، اصفهان، خراسان رضوي، تهران، کردستان، البرز، گلستان، قم، کرمانشاه و مرکزي حضور داشتند.


در رده بندی بانوان، هرمزگان با 12 مدال طلا، 8 مدال نقره و 11 مدال برنز اول شد، کرمانشاه با 5 مدال طلا، يک نقره و يک برنز در جايگاه دوم ايستاد و خراسان رضوي با 3 مدال طلا، 5 مدال نقره و 5 مدال برنز بر سکوي سوم قرار گرفت تيم هاي کرمان، اصفهان، بوشهر و مرکزي نيز به ترتيب رده هاي چهارم تا هفتم را کسب کردند.


در رده بندی آقایان، هرمزگان با 17 مدال طلا، 11 مدال نقره و 21 مدال برنز بر سکوي اول ايستادند، استان کرمان با 8 مدال طلا، 8 مدال نقره و 18 مدال برنز دوم شد و کاراته کاهاي بوشهري نيز با 4 مدال طلا سوم شدند. همچنين کاراته کاهاي اصفهان، خراسان رضوي، تهران، کردستان، البرز، گلستان و قم به ترتيب عناوين چهارم تا دهم را کسب کردند.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم