پورشیب: دیدار با رییس جمهور صمیمی و دلگرم کننده بود

کاپیتان تیم ملی کاراته با بیان اینکه دیدار صمیمی رییس جمهوری با ورزشکاران ،مربیان و روسای فدراسیون ها در نهاد ریاست جمهوری بسیار صمیمانه و دلگرم بود ، اظهار امیدواری کرد، این دیدارها در طول سال و به بهانه های مختلف برگزار شود.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،ذبیح الله پورشیب ، با مثبت خواندن جلسات و دیدارهای مختلف با مسوولان کشور گفت:برپایی جلسات مختلف با حضور رییس جمهوری محترم، وزیر ورزش و جوانان و خانواده ورزش ، نتایج خوبی به دست خواهد آمد.


کاپیتان تیم ملی کاراته در ادامه توضیحاتی را در خصوص روند برگزاری دیدار صمیمانه آیت الله رییسی با خانواده ورزش ارائه کردو افزود:در این نشست ورزشکاران به نمایندگی از رشته های خود به تبیین مشکلات و مسایل خود پرداختند.


وی افزود : عمده درخواست ورزشکار،حول محور، کمبود امکانات برای انجام تمرینات ورزشی اشتغال، مسکن و مسایل مالی بود، رییس محترم جمهور با دقت موارد را یادداشت می کردند و در ادامه توضیحاتی را در جهت رفع آنها ارایه کردند.


پورشیب ادامه داد: به عنوان مثال، دکتر رئیسی در خصوص درخواست جمعی از قهرمانان برای حل مشکلات اشتغال قول مساعد دادند که هیچ قهرمانی نباید دغدغه اشتغال داشته باشد.وی ادامه داد: رییس جمهور مردمی ، عدالت محوری در ورزش را مورد تاکید قرار دادند که با استقبال ورزشکاران روبرو شد.


عضو تیم ملی کاراته اظهار امیدواری کرد با این نگرش رییس جمهور ان شالله به زودی شاهد رفع مشکلات قهرمانان باشیم.


ذبیح الله پورشیب تصریح کرد:دیدار با آیت الله رییسی رییس جمهور کشورمان بسیار صمیمی و دلگرم کننده بود و خوشحال شدیم که توانستیم از نزدیک مشکلات خودمان را به گوش مسئولین برسانیم تا در جهت رفع آن قدمی برداشته شود. امیدواریم این دیدارها در طول سال و به بهانه های مختلف برگزار شود .

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم