حضور اعضای "گروه ترانه" در فدراسیون کاراته

اعضای "گروه ترانه" با حضور در محل فدراسیون کاراته با رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، اعضای "گروه ترانه" از تیم های شرکت کننده در برنامه عصر جدید امروز با حضور در محل فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند. در این دیدار که علاوه برطباطبایی، آشوری و امینی نواب رئیس ، مومنی دبیر فدراسیون ، صافی از پیشکسوتان کاراته و ارباب و زنگنه سرمربی و مربی تیم ملی بانوان حضور داشتند، رئیس فدراسیون اظهار داشت: همه اعضای کاراته خود را عضوی از گروه ترانه می دانند. عملکرد این تیم در برنامه عصر جدید فوق العاده بود و تا همین مرحله نیز از نظر تمام اعضای خانواده کاراته نمره قبولی دریافت کرده است.


وی افزود: از اعضای گروه ترانه می خواهم همیشه احترام بزرگترها به ویژه مربیان خود را حفظ کنند. بسیاری از مربیان کاراته از قدیم تا به امروز در اقصی نقاط کشور با عشق و علاقه کار کرده و می کنند تا موجب رشد و اعتلای کاراته ایران شوند. اگر زحمات این مربیان و ریل گذاری درستی که از سالهای دور گذاشته شده نبود شاید امروز کاراته ما از چنین قدرتی در جهان برخوردار نبود. 


در این دیدار صمیمانه، مرضیه جعفری مربی تیم ترانه نیز عنوان داشت: ممنون حمایت های جامعه کاراته هستیم. ما حس می کنیم که تک تک اعضای کاراته با تیم ترانه یک رابطه عاطفی برقرار کرده اند و این برای ما بسیار خوشحال کننده است. ان شا الله همین اتحاد را حفظ کرده و با رای مردم عزیزمان به مرحله نهایی راه پیدا می کنیم. 


مادر ترانه نیز که همراه اعضای این گروه در فدراسیون کاراته حضور یافته بود از حمایت های فدراسیون از گروه ترانه تقدیر و تشکر کرد. 


لازم به یادآوری است که در پایان این دیدار صمیمی از سوی فدراسیون کاراته هدایایی به اعضای گروه ترانه اهدا شد و مقرر گردید که یکی از مسابقات کاراته وان به نام "ترانه" نامگذاری شود.

IMG_20220529_170623_955.jpg

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم