عباسعلی: واکسیناسیون خیالمان را از سلامتی راحت می‌کند/ مردم برای موفقیت ما در المپیک دعا کنند

ملی پوش کاراته کشورمان گفت: امیدوارم بعد از دریافت دوز اول واکسن کرونا، دوز دوم را هم تزریق کنیم تا خیالمان از بابت سلامتی راحت شود.

به گزارش روابط عمومیفدراسیون کاراته، حمیده عباسعلی ملی پوش کاراته کشورمان درگفت و گو با  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشیباشگاه خبرنگاران جوان، درباره  واکسینه شدنورزشکاران المپیکی بیان کرد: این اقدام اتفاق بسیار خوبی است چرا که در این مدت استرسزیادی کشیدیم و تمام دغدغه ما مراقبت از سلامتی‌مان بود. به همین منظور این اتفاق کمیما را از متمرکز شدن روی تمرینات جدا می‌کرد. اگر یکی از بازیکنان به ویروس کرونا مبتلاشود برای ریکاوری کمی با مشکل رو به رو است.

 

او ادامه داد: واکسینه کردن ورزشکاران اتفاق خوبیاست و  امیدوارم بعد از دریافت دوز اول واکسن،دوز دوم را هم تزریق کنیم تا خیالمان از بابت سلامتی مان راحت شود تا به تمرین بپردازیم.۲ هفته آینده مسابقات کسب سهمیه کاراته وانپرتغال را پیش رو داریم و من هم سهمیه المپیکم قطعی شده است، اما در این مسابقات شرکتخواهم کرد تا خودم را محک بزنم. بعد هم به المپیک توکیو می‌رویم و امیدوارم  اتفاقات خوبی بیفتد.

 

بازیکن تیم ملی کاراته گفت: از مردم می‌خواهم دعاکنند کاروان المپیکی ما در این تورنمنت موفق باشد. المپیک رویداد مهمی است و خوشبختانهبعد از کش و قوس‌های فراوان بالاخره برگزار می‌شود و امیدواریم دل مردم را شاد کنیم.

 

عباسعلی در پاسخ به این سوال که آیا به ویروس کرونامبتلا شده است، اظهار کرد: اوایل شیوع ویروس کرونا نمی‌دانستم به کرونا مبتلا شده ام،اما علائم این ویروس را داشتم. بعد از مدتی دیگر این اتفاق نیفتاد و سعی کردم شیوهنامه‌های بهداشتی را رعایت کنم و حالا هم که واکسینه خواهم شد. 

 

المپین کاراته درباره شرایط المپیک توکیو و رقبایشبیان کرد: در حال حاضر ۳ یا ۴ نفر به صورت قطعی به المپیک می‌رویم و بعد هم در مسابقات کاراته وان لیسبونو پاریس نفرات دیگری به ما اضافه می‌شوند. من در وزن ادغامی هستم و شرایط کمی پیچیدهشده است. کسی برنده است که خیلی دقیق بتواند حریف را آنالیز کند. همه تلاش کردند اتفاقاتخوبی برایم بیفتد و دغدغه‌ای نداشته باشم و از فدراسیون کاراته، کمیته ملی المپیک ووزارت ورزش بابت تلاش هایشان و رفع دغدغه هایم سپاسگزارم

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم