English    

کلام روز

حضرت محمد(ص):

داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.


پایان روز دوم لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو؛

شانس کسب 7 مدال طلا و برنز برای نمایندگان ایران

در روز پایانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو 7 نماینده ایران برای کسب مدال طلا برنز به روی تاتامی می روند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پرونده روز دوم ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو بسته شد و چهار نماینده ایران راهی دیدار نهایی و رده بندی شدند.

امروز در کومیته بانوان وزن 61- کیلوگرم، رزیتا علیپور با غلبه بر حریفانی از سوئیس، صربستان، فرانسه، مراکش و مصر فینالیست شد تا فردا برای کسب مدال طلا به مصاف هایا جوما از کانادا برود.

در کومیته مردان وزن 84- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی در مرحله نیمه نهایی 5 بر یک جسی داکوستا از فرانسه را مغلوب کرد و فینالیست شد. او برای کسب مدال طلا فردا رودرروی ریاتارو آراگا ژاپنی قرار خواهد گرفت. پورشیب پیش از نیمه نهایی برابر حریفانی از برزیل، اسپانیا و صربستان پیروز شد.

در کومیته مردان وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده با غلبه بر مهدی فیلالی از فرانسه جواز حضور در فینال را کسب کرد. گنج زاده هم فردا برای کسب طلا به مصاف گوگیتا آرکانیا از گرجستان می رود. ملی پوش ایران در وزن 84+ پیش از نیمه نهایی مقابل کاراته کاهای کرواسائو، الجزایر و شیلی پیروز شد.

و بالاخره اینکه در کومیته بانوان وزن 68+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی پس از برتری برابر نمایندگان روسیه، آذربایجان و بلژیک در نیمه نهایی به مصاف یومی یوکوزا از ژاپن رفت و یک بر صفر شکست خورد تا فردا برای کسب مدال برنز به روی تاتامی برود.

در روز نخست ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو هم سارا بهمنیار در وزن 50- راهی فینال شد و طراوت خاکسار در وزن 55- و بهمن عسگری در وزن 75- نیز جواز حضور در دیدار رده بندی را کسب کردند.

بدین ترتیب در روز پایانی مسابقات (فردا) 7 نماینده ایران برای کسب مدال به روی تاتامی می روند. از این 7 کاراته کا، 4 بازیکن برای کسب مدال و 3 بازیکن برای کسب مدال برنز رقابت خواهند کرد.

تاريخ  ارسال:شنبه 13 مهر 1398 - 19:02

کد:96048-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.