English    

کلام روز


امام علي(ع):
خشم و غضب صاحبش را هلاک می کند و زشتی های او را آشکار می سازد.


در ادامه نشستهای تخصصی بازیهای المپیک توکیو؛

نشست تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون کاراته برگزار شد

در راستای حضور موفق در المپیک ۲۰۲۰ کمیته ملی المپیک امروز (۲۵ اردیبهشت) با مسئولان و مربیان فدراسیون کاراته نشست هماهنگی و تخصصی در محل کمیته ملی المپیک برگزار کرد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست تخصصی کمیته ملی المپیک برای حضوری موفق در المپیک ۲۰۲۰ با حضور دکتر سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، دکتر رغبتی نماینده وزارت ورزش، دکتر کیکاووس سعیدی خزانه دار و علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک به همراه مسئولان و مربیان فدراسیون کاراته در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

پیمان فخری رئیس ستاد نظارت بر تیم های ملی گفت: در نشستی که با فدراسیون کاراته داشتیم طباطبایی رئیس فدراسیون توضیحات خوبی درباره شرایط کاراته برای کسب سهمیه المپیک ارائه کرد و ستاره موسوي و هروی سرمربیان تیم های ملی بانوان و آقایان درخصوص رنک سه وزنی که شانس کسب سهمیه المپیک دارند، صحبت کردند و همچنین درخواست هایی برای سالن تمرین در آکادمی ملی المپیک و نیازهای پزشکی داشتند که قرار شد رسیدگی شود.
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398 - 13:17

کد:78854-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.