English    

کلام روز


امام علي(ع):
خشم و غضب صاحبش را هلاک می کند و زشتی های او را آشکار می سازد.


مجمع عمومی و سالیانه هیات کاراته استان قزوین برگزار شد

مجمع عمومی و سالیانه هیات کاراته استان قزوین با حضور سرپرست دبیري فدراسیون کاراته، مدیرکل ورزش و جوانان و جمعي از مسئولان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، مجمع عمومی و سالیانه هیات کاراته استان قزوین با حضور وحيد مومنی سرپرست دبیري فدراسیون کاراته، علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعي از مسئولين استاني در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
وحيد مومنی سرپرست دبیري فدراسیون کاراته در سخنانی ضمن تبریک موفقیت های کسب شده توسط ورزشکاران وقهرمانان استان در میادین مهم جهانی و آسیایی بویژه درخشش کاراته کاهای اخلاق مدار استان قزوین در میادین مهم جهانی و بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا افزود: فدراسیون کاراته ایران با توجه به جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان با مشکلات عدیده ای رو به رو است ولی با تمامی این مشکلات اولویت کاری خود را بر کسب سهمیه المپیک و اعزام کاراته کاهاي بزرگسال به این رقابت ها قرار داده است.

وی با اشاره به برنامه های دیگر فدراسیون در سال 98 ، افزود: راه اندازی سامانه ملی کاراته برای ثبت نام بر خط کلاس های داوری، مربیگری، دوره های آموزشی و کمربندهای رنگی و قهوه ای و سامانه برخط مکاتبات اداری برای تسهیل ارتباطات در دستور کار فدراسیون قرار دارند و باید یک کارشناس از سوی هیات های استانی برای آموزش در این زمینه به فدراسیون معرفی شود.
سرپرست دبیری فدراسیون کاراته ایران با اشاره به وضعیت رو به جلوی کاراته استان قزوین، گفت: با برنامه ریزی ها و تلاش های صورت گرفته، کاراته قزوین هم اینک چهار ستاره در ترکیب تیم ملی دارد و باید با قهرمان پروری و استعدادیابی این روند رو به جلو را در آینده نیز حفظ کند.

وي ادامه داد: استان قزوین در بخش کاراته بانوان هنوز نتواسته به جایگاه خود همانند بخش آقایان دست یابد و امیدواریم با توجه به توانمندی ها و ظرفیت های استان، تدبیری اتخاذ شود که بانوان استان نیز به جایگاه خود در کاراته دست یابند.

در ادامه علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان افزود: دستیابی به قهرمانی در یک رشته ورزشی نیازمند تحمل ریاضت ها و سختی ها است و باید در سایه وحدت و همدلی با رفع ایرادات برای کسب عناوین قهرمانی اقدام کرد.

وی افزود: وقتی می توانیم روند رو به رشدی را در ورزش استان و کشور داشته باشیم که قدر داشته های خود را بدانیم و برای بهتر شدن تلاش کنیم.

علایی مقدم خاطر نشان كرد: امروزه قزوین قطب کاراته کشور شده است ولی باید با شناخت داشته های خود این روند رو به رشد را برای آینده نیز حفظ کرد.


وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه دشمنان، افزود: وقتی در این شرایط با درخشش بهمن عسگری کاراته کای استان در بازی های آسیایی، پرچم ایران اسلامی بالاتر از عربستان صعودی قرار می گیرد، بسیار ارزشمند است و باید بیشتر قدر آن را دانست.

علايي مقدم افزود: مجید حسن نیا دیگر کاراته کای استان از مدال خود مقابل حریف رژیم صهیونیستی می گذرد به وظیفه خود به عنوان یک سرباز نظام عمل کرده كه بسیار ارزشمند است.

وي با تاکید بر استعدادیابی و قهرمان پروری گفت:متاسفانه عمر قهرمانی ها بسیار کوتاه است و اگر می خواهیم همواره روند رو به رشد خود را حفظ کنیم باید حتما به فکر استعدادیابی و برنامه ریزی در آینده باشیم.
علایی مقدم در خاتمه ضمن تقدیر از تلاش مجموعه موفق کاراته استان قزوین،ابراز امیدواری کرد با کسب سهمیه المپیک 2020، قهرمانان اخلاق مدار کاراته استان قزوین موفق به کسب مدال در بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان شوند.

دکتر بابایی رئیس هیات کاراته استان گزارشی از فعالیت ها و عملکرد هیات در سال های 96 و 97 ارائه داد و در ادامه تقویم ورزشی سال 98 را نیز اعلام كرد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 - 16:10

کد:78851-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.