English    

کلام روز


امام علي(ع):
خشم و غضب صاحبش را هلاک می کند و زشتی های او را آشکار می سازد.


جواد سلیمی اعضای جديد شورای داوران را معرفی کرد

بنا به پیشنهاد جواد سلیمی رئیس کمیته داوران و تایید رئیس فدراسیون، اعضای شورای داوری فدراسیون کاراته معرفی شدند.

جواد سلیمی رئیس کمیته داوران در گفتگو با سایت فدراسیون ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهاي عزيزان در مدت حضور در شورای داوران در سال گذشته، گفت: با تشکر از زحمات تمامي داورانی که در سال گذشته در شورای داوران حضور داشتند افراد ذيل به عنوان اعضای جدید شورای کمیته داوران انتخاب شدند که طی روزهای های آتی در نشستی که با حضور رئیس فدراسیون برگزار خواهد شد، احکام خود را دریافت خواهند کرد.

وي افزود: پرويز رستم مهربان به عنوان نايب رئيس، موسي جعفري، دبير شورا، كيكاووس سعيدي مشاورفني، اكبر خيري پور مشاور اجرايي و تشريفات و سيروس يزداني، سيدرضا خادميان، محمد محمدخاني، اكبر دهقان، آرام فدايي، داود روشنايي، فرشاد مناف نژاد، عليرضا كرماني، صفر رحيمي، نسرين روستازاده، الميرا گوزل زاده، هلن سپاهي، مونا نبيلي و آزاد عقيلي اعضاي شورا هستند.

سليمي در خصوص برنامه سال ۹۸ کمیته داوران فدراسیون کاراته تصریح کرد: با توجه به برنامه های لیگ های پایه، سوپر لیگ و برتر، کاتا و لیگ های کاراته وان داخلی و همچنین مسابقات کشوری، امسال در نظر داریم بر مبنای سیستم داوری فدراسیون جهانی در هر مسابقه با انتخاب سر داور تمامي مسئولیت آن مسابقه را همانند لیگ های جهانی به منتخبین این کمیته واگذار كنيم که بر اين اساس عملکردشان مورد ارزیابی قرار مي گیرد.

رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته در ادامه یاد آور شد: با توجه به قوانین جدید، امسال کلاسهای آموزش داوری و بازآموزی زیادی را در سطح کشور برگزار خواهیم کرد، ضمن اینکه با توجه به تغییر قوانین داوری کاتا در نظر داریم کلاس متمرکز داوری کاتا نيز برگزار کنیم که زمان دقیق آن متعاقباً اعلام می شود.

جواد سلیمی با اشاره به گزینش داوران استانهای مختلف برای قضاوت در مسابقات داخلی عنوان کرد: براساس نامه اي از هيات هاي استانها درخواست خواهيم كرد داوران فعال و مورد تاييد را به صورت مكتوب به فدراسيون معرفي كنند كه اين افراد توسط دبيران(آقايان و بانوان) برای قضاوت در لیگ و مسابقات مختلف انتخاب خواهند شد و کمیته داوران نیز با نظارت بر عملکرد داوران اقدام به ارزیابی جهت گزینش های بعدی خواهد كرد.

رئیس کمیته داوران در خصوص نفرات منتخب شورای داوران گفت: در سال جدید موسی جفعری و نسرين روستا زاده به عنوان دبير و هماهنگ کننده در بخش آقایان و بانوان انتخاب شدند که با نظارت کمیته داوران وظایف محوله خود را انجام خواهند داد که در پایان شش ماه عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

وي در خصوص جلسات شورای داوران تصریح کرد: تلاش خواهیم نمود به منظور ارزیابی عملکرد داوران حداقل هر3 الي 6 ماه جلسات این شورا را برگزار کنیم تا با بررسی عملکرد داوران، اقدام به گزینش سرداوران در رقابت های پیش رو كنيم.

تاريخ  ارسال:شنبه 14 ارديبهشت 1398 - 10:01

کد:77835-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.