English    

کلام روز


امام رضا(ع):
ايمان چهار ركن دارد: 1ـ توكّل بر خدا 2ـ رضا به قضاى خدا 3ـ تسليم به امر خدا4ـ واگذاشتن كار به خدا.


برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و المپیک ۲۰۲۰؛

سرمربی تیم ملی نحوه گزینش كاراته كاها را تشریح کرد

سیدشهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته شرایط و نحوه گزینش بازيكنان تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و المپیک ۲۰۲۰ را تشریح کرد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، سید شهرام هروی با اشاره به اینکه سال ۱۳۹۸ به دلیل کسب سهمیه المپیک، سال مهمی برای کاراته ایران است و تلاش بازیکنان و کادر فنی بر آن خواهد بود که در سال جاری حداکثر سهمیه ممکن را از طریق شرکت در مسابقات لیگ جهانی بدست آورند، گفت: نیاز به همدلی و همفکری جامعه کاراته داريم تا بتوانیم با آرامش در کنار یکدیگر سال خوبی را برای کاراته ایران رقم بزنیم.

وي ادامه داد: با توجه به برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور در اواخر فروردین ماه و به دلیل شرایط خاص کاراته به منظور کسب سهمیه المپیک، بازیکنان منتخب اين رقابتها در صورت دارا بودن معیارهای لازم و پشت سر گذاشتن مراحل نهایی، گزینش و به اردوی تیم ملی دعوت مي شوند تا در کنار سایر بازیکنان تمرین کنند.

سرمربي تيم ملي در مورد اینکه چه نفراتی به رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد، گفت: کادر فنی در این مورد تصمیم گیری خواهد کرد.

هروی ادامه داد: با توجه به اینکه بازیکنان شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا در صورت کسب مدال، امتیاز قابل توجهی برای سهمیه المپیک کسب خواهند کرد؛ لذا شاخص اصلي براي مسابقات آسيايي، رنكينگ المپیکی كاراته كاهاست، همچنین شرايط درون اردويي و عملكرد بازيكنان در مسابقات كاراته وان هم مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در نهايت بعد از مسابقات ليگ جهاني چين، نفرات اعزامي به آسيا با نظر نهایی کادر فنی معرفي خواهند شد.

وي اضافه کرد: البته بازیکنانی که از طریق رقابتهای قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی راه پیدا می کنند در صورتی که عملکرد قابل قبولی در اردوهای تیم ملی داشته باشند و بتوانند کادر فنی را متقاعد کنند، شانس حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا را خواهند داشت و در صورت فراهم بودن شرایط، نفرات برتر هر وزن به کاراته وان ترکیه اعزام می شوند.

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا 3 لیگ برتر و يك لیگ سری "آ" را پیش رو داریم و اسامی نفرات نهايي برای اعزام به المپیک از طريق رنكينگ ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۹ مشخص می شود و باید منتظر تقویم فدراسیون جهانی در سال میلادی جدید باشیم که قطعا" تا المپیک ۲۰۲۰، کاراته وان های دیگری‌ هم خواهیم داشت که امتیازات همه آنها جمع می شود و شرایط به گونه ای است که هر بازیکن جایگاه خود را با توجه به امتیازاتش پیدا می کند.

تاريخ  ارسال:شنبه 17 فروردين 1398 - 09:13

کد:72777-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.