English    

کلام روز

پيامبر اكرم(ص):
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.


طباطبایی: مسیر سختی پیش روی کاراته ایران است

رییس جدید فدراسیون کاراته با بیان اینکه مسیر سختی در سال 98 پیش روی این رشته است گفت: اکنون کاراته با رسیدن به المپیک شرایط متفاوتی از قبل دارد و باید با تلاش فراوان به آنچه که می خواهیم دست یابیم.


به گزارش سایت فدراسیون کاراته و به نقل از خبرگزاری ایرنا، «سید حسن طباطبایی» امروز (پنجشنبه) در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته در جمع خبرنگاران تصریح کرد: از وزارت ورزش و جوانان که بستر مناسبی را برای برگزاری انتخاباتی آزادانه فراهم کرد تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد مجمع فدراسیون را بدهم.
وی افزود: در سال 98 مسابقات متعدد کسب سهمیه بازی های المپیک را در پیش داریم که باید با بهترین عملکرد به سهمیه لازم برسیم. همچنین رقابت های قهرمانی آسیا در رده های سنی مختلف نیز از بزرگترین برنامه های پیش روی این فدراسیون پر افتخار است.
طباطبایی در خصوص مشکلات مالی اظهار داشت: اکنون که در جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم، بهترین فرصت است تا از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده کرده و هزینه ها را تامین کنیم. 
رییس جدید فدراسیون کاراته در خصوص معرفی «محسن آشوری» به عنوان دبیر فدراسیون گفت: او از بزرگان این رشته است که به طور قطع به ما کمک زیادی خواهد کرد و در خصوص دیگر اعضای هیات رییسه نیز با بررسی های لازم تصمیم گیری می کنیم.
وی در پایان در مورد کادر فنی تیم ملی بزرگسالان اظهار داشت: «شهرام هروی» از بهترین مربیان و از سرمایه های ورزشی کشور است، اما پس از تشکیل کمیته فنی و سنجیدن عملکرد کادر فنی در خصوص تقویت یا ایجاد تغییرات در کادر فنی، تصمیماتی اتخاذ خواهیم کرد.
«سید حسن طباطبایی» در مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته با کسب 36 رای به مدت چهار سال به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 23 اسفند 1397 - 15:17

کد:71766-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.