English    

کلام روز


امام رضا(ع):
ايمان چهار ركن دارد: 1ـ توكّل بر خدا 2ـ رضا به قضاى خدا 3ـ تسليم به امر خدا4ـ واگذاشتن كار به خدا.


درفشی پور و بهمنیار برای کسب مدال برنز شنبه به میدان می روند

نماینده وزن منهای 67 کیلوگرم تیم ملی مردان و وزن منهای 50 کیلوگرم بانوان برای کسب مدال برنز روز شنبه به میدان می روند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در دومین روز از بیست و چهارمین دوره پیکارهای کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا که با حضور 1117 کاراته کا از 140 کشور پیگیری شد، 6 کاراته کا کشورمان در دو بخش مردان و بانوان به میدان رفتند که جدا از بهمن عسگری که موفق شد به فینال وزن 75- کیلوگرم راه یابد، هامون درفشی پور در وزن 67-کیلوگرم و سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم هم به دیدار رده بندی رسیدند و روز شنبه برای کسب مدال برنز به میدان خواهند رفت.
درفشی پور پس از استراحت در دور اول، دور دوم مقابل ریان اونیل از کانادا 1 بر صفر پیروز شد. مقابل آلبرتو گالوز از پاناما پس از تساوی صفر بر صفر با رای داوران در هانتی برنده شد. در سومین دیدار هم مقابل دیوید کوهن آلمانی به تساوی صفر صفر رسید و با رای داوران برنده تاتامی شد.
هامون در مبارزه چهارم خود 2 بر یک رافیض حسنوف آذربایجانی را شکست داد. او در نیمه نهایی 2 بر صفر مقابل استیون داکوستا فرانسوی دارنده عنوان سومی جهان شکست خورد و به جدول شانس مجدد رفت.
او در دیدار رده بندی به مصاف رائول کوئروا از اسپانیا خواهد رفت.

در وزن 50- کیلوگرم، سارا بهمنیار ابتدا نماینده لتونی را از پیش رو برداشت. او در این مبارزه 8 بر صفر کریستین ویچا را برد. در دومین دیدار ران ران لی از چین دارنده عنوان نایب قهرمانی آسیا را پس از تساوی صفر بر صفر با رای داوران در هانتی شکست داد.
سومین بازی بهمنیار با آیچا سیاح از مراکش بود که با نتیجه 3 بر یک بهمنیار پیروز میدان شد.
او در ادامه مقابل سراپ اوزچلیک از ترکیه دارنده عنوان قهرمانی جهان و طلا، نقره و برنز اروپا قرار گرفت و 3 بر 2 شکست خورد.
بهمنیار در جدول شانس مجدد2 بر صفر جلنا ملیوچویچ از صربستان را شکست داد و به دیدار رده بندی رسید.
بهمنیار روز شنبه برای کسب مدال برنز به مصاف تاتیاناریبالچنکو از روسیه خواهد رفت.

در وزن 61- کیلوگرم، رزیتا علیپور ابتدا فریدا آبیوا از آذربایجان را 6 بر صفر برد. سپس نلی دی ووس از بلژیک را 3 بر یک مغلوب کرد. در ادامه موفق شد 2 بر یک بانو میرزائوا از ازبکستان را شکست دهد.
در چهارمین مبارزه یک بر صفر آنجلا زاگومی از دانمارک را برد و سپس 3 بر صفر نتیجه را به یین ژیااویان از چین دارنده 3 عنوان قهرمانی آسیا واگذار کرد.
علیپور در جدول شانس مجدد یک بر صفر مقابل تیسام سادینی از مراکش شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن 55- کیلوگرم، فاطمه چالاکی در اولین دیدار 5 بر 3 به ایرینا شاریخینا از بلاروس نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابتها کنار رفت.

در وزن 60- کیلوگرم، امیر مهدی زاده در اولین مبارزه مقابل دیوید پایارس از پاناما قرار گرفت و 5 بر 4 به برتری رسید. سپس یک بر صفر از سد آرای صمدان از ترکیه دارنده 3 طلای امیدهای اروپا و طلا و برنز امیدهای جهان گذشت.
در سومین مبارزه 9 بر 4 نتیجه را عبدسلام آمکناسی از مراکش واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 16 آبان 1397 - 22:02

کد:57455-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.