English    

کلام روزپيامبر اكرم(ص):
عبادت هفتاد جزء است و بالاترین و بزرگترین جزء آن کسب حلال است.


سجاد گنج زاده در سومین فینال جهانی

سجاد گنج زاده کاراته کای پرتوان و پرقدرت کشورمان با رسیدن به فینال وزن مثبت 84 کیلو گرم رقابتهای جهانی حالا در جمع ورزشکارانی قرار گرفته که توانسته سه بار متوالی به دیدار نهایی وزن خود در رقابتهای جهانی راه یابد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته, گنج زاده با رسیدن به فینال جام بیست و چهارم، حالا نادر کاراته کای ایران است که برای سومین بار متوالی پایش به بازی آخر رقابتهای جهانی باز شده است.

گنج زاده ابتدا ۶ بر صفر عادیلت شادیکانوآ نماینده قرقیزستان را برد. سپس ۳ بر صفر لوکا کاستا از بلژیک را مغلوب کرد و در ادامه موفق شد برایان ایر آمریکایی را۶ بر ۴ شکست دهد.
او در چهارمین مبارزه ۴بر ۲ آلپ ارسلان یامان اوغلو از ترکیه را برد و در نیمه نهایی هم ۸ بر یک الکساندر شینتسین از روسیه را مغلوب کرد و به فینال راه یافت.

سجاد در تاتامی سالن 15 هزار نفری ویزینک مادرید اسپانیا از همان ابتدا نشان داد برای رسیدن به فینال عزمش را جزم کرده است. او در فینال باید به مصاف حریفی برود که در کاراته اروپا یکی از برترین هاست؛ جاناتان هورنه آلمانی با پشتوانه شش طلای قهرمانی اروپا.
فینال وزن ۸۴+ کیلوگرم روز شنبه ۱۹ آبان ماه برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 15 آبان 1397 - 20:47

کد:57449-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.