English    

کلام روز

سال رونق تولید


با قضاوت شورای داوران فدراسیون جهانی کاراته؛

بانوان کاتارو 25 مرداد در ارومیه برای جهانی 2018 فیکس می شوند

پیکارهای انتخابی کاتاروهای اعزامی به بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان 25 مرداد ماه به میزبانی ارومیه و با قضاوت 12 داور عضو شورای داوری جهان برگزار می شود.

افسانه باقری، نایب رییس فدراسیون و مدیر تیم می بانوان کاراته ضمن اعلام این خبر، به سایت فدراسیون گفت: در جلسه ای که با رییس و دبیر فدراسیون و سرمربی تیم ملی بانوان کاتا برگزار شد، مقرر شد همانند پیکارهای انتخابی مردان، رقابتهای گزینشی بانوان کاتارو نیز با قضاوت داوران جهانی و اعضای شورای داوری wkf که برای مسابقات بین المللی جام وحدت و دوستی به ایران می آیند، در ارومیه برگزار شود تا تلکیف مسافران جهانی کاتا بطور قطعي مشخص شود.

باقری در ادامه اظهار داشت: نگین باقری، فاطمه صادقی، مهسا افسانه، پریسا رحمانی، الناز تقی پور و حدیثه جمال نفراتی هستند که از سوی فرخناز ارباب، سرمربی تیم ملی کاتا به انتخابی آخر فراخوانده شدند، ضمن اینکه در کاتای تیمی نیز تیمهای تهران با ترکیب (الناز تقی پور، شادی جعفری زاده و نجمه قاضی زاده)، اصفهان با ترکیب (فاطمه چیذری، مریم کریمی و زهره میرزاخانی) و تیم دوم تهران با ترکیب (پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی) به رقابت خواهند پرداخت.

در انتخابی بانوان نیز در کاتای انفرادی، مدعیان حاضر در پیکارها 5 دور به اجرای کاتای می پردازند و در کاتای تیمی نیز چهار دور که مرحله آخر با بونکای همراه خواهد بود.

مدیر تیم ملی بانوان کاراته گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، پیکارهای کاتا مردان 8 تا 10 صبح و بانوان 10 تا 12 صبح روز پنج شنبه 25 مرداد برگزار می شود.

گفتنی است بیست و چهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان جهان طی روزهای 15 تا 20 آبان ماه در مادرید، پایتخت اسپانیا برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 مرداد 1397 - 16:16

کد:53138-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.