English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


۲۵ مرداد و با قضاوت ۱۲ عضو شورای داوری فدراسیون جهانی؛

کاتاروهای اعزامی به رقابتهای قهرمان جهان در ارومیه انتخاب می شوند

انتخابی کاتای انفرادی و تیمی بخش مردان برای حضور در رقابتهای کاراته قهرمانی ۲۰۱۸ جهان در مادرید اسپانیا روز پنج شنبه ۲۵ مرداد ماه برگزار می شود.

محسن آشوری، دبیر فدراسیون و رییس سازمان تیم های ملی کاراته در گفتگو با سایت فدراسیون کاراته، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو جلسه با محسن رشیدی نژاد، سرمربی تیم ملی کاتا مقرر شد تلکیف کاتاروهای اعزامی به رقابتهای جهانی زودتر مشخص شود تا آنها در یک بازه زمانی مناسب و با یک برنامه ریزی بهتر بتوانند خود را برای این پیکارها آماده سازنند.

آشوری افزود: برای اینکه انتخابی در بهترین شرایط و با حضور بهترین داوران برگزار شود، روز پنج شنبه ۲۵ مرداد ماه که چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی جام وحدت و دوستی در ارومیه برگزار می شود، را در نظر گرفتیم.

دبیر فدراسیون افزود: در جام وحدت و دوستی ۱۲ عضو شورای داوران فدراسیون جهانی با مدیریت خاویر اسکالانته، رییس سوئدی این شورا انتخابی تیم ملی کاتا را قضاوت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه طبق دعوت محسن رشیدی نژاد در کاتای انفرادی، ابوالفضل شهرجردی، امیربهادر تدین، مهران قربانعلی پور، سیروس خالقی, فرید حقیقی، احمدرضا محمودی، عباس حیاتی فر و جاوید بهمن جاه به میدان خواهند رفت، گفت: در بخش انفرادی هر ورزشکار پنج دور کاتا اجرا خواهد کرد که در دورهای اول و دوم آنهایی که به لحاظ امتیاز در رده پایین قرار گرفتند، از دور رقابتها کنار خواهند رفت.

در بخش کاتای تیمی نیز تیم استان مرکزی متشکل از ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون، تهران با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر، آذربایجان شرقی با احد شاهین، فرزاد محمدخانلو و سهند اسلامی و کرمان با ترکیب محمدرضا پوراعما، عباس حیاتی فر و علیرضا ابوالحسنی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

کاتاروها طی چهار دور به مصاف هم‌خواهند رفت تا در نهایت تیمی که بیشترین امتیاز را بدست آورد راهی جهانی مادرید شود. در مبارزات کاتای تیمی، دور آخر با بونکای همراه خواهد بود.

رییس سازمان تیم های ملی کاراته در خصوص انتخابی کاتاروهای بخش بانوان گفت: تکلیف این بخش پس از جلسه با افسانه باقری، نایب رییس و مدیر تیم‌ملی بانوان و فرخناز ارباب، سرمربی تیم ملی کاتا که طی روزهای آینده برگزار می شود، مشخص خواهند شد.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 11 مرداد 1397 - 13:46

کد:53104-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.