English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


موفقیت بزرگ‌ جوانان‌کاراته در تاتامی اوماگ‌ کرواسی؛

حیدری، خنکدار، فرجی و محمدی تاریخ سازی کردند و به المپیک می روند

فاطمه خنکدار، علیرضا فرجی و نوید محمدی به فینال اوزان خود در مسابقات انتخابی المپیک در اوماگ‌ کرواسی راه یافتند تا شمار المپیکی های جوان کاراته کشورمان به چهار نفر برسد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از اینکه مبینا حیدری در وزن منهای ۵۹ کیلوگرم روز گذشته جواز المپیک ۲۰۱۸ را بدست آورد، امروز فاطمه خنکدار نیز با رسیدن به فینال وزن منهای ۵۳ کیلوگرم و کسب سهمیه المپیک جوانان ۲۰۱۸ موفقیت روز گذشته مبینا حیدری را تکمیل کرد تا چشم کاراته بانوان به پیروزی های این دو در بزرگترین رویداد ورزشی جهان که مهر ماه در بوینس آیرس آرژانتین دوخته شود.

خنکدار امروز در وزن 53-كيلوگرم با پیروزی های پی در پی خود برابر حریفانی از ایتالیا، قزاقستان، مقدونیه، لیتوانی و آلمان راه خود به فینال مسابقات انتخابی المپیک در اوماگ کرواسی هموار کرد تا به عنوان یکی دیگر از نمایندگان کاراته ایران راهی بوینس آیرس شود.

عليرضا فرجي در وزن 61-كيلوگرم دیگر کاراته کا موفق ایران در تاتامی اوماگ کرواسی بود فرجی برای رسیدن به فینال توانست حریفانی از ليتواني، کره جنوبی، تایلند، ازبکستان و قزاقستان را شکست دهد و راهی پیکار نهایی شود.

در وزن 68+کیلوگرم، نوید محمدی حریفانی از کلمبیا، عربستان، مونته نگرو و نروژ را برد و به نیمه نهایی رسید.
محمدی در نیمه نهایی مقابل نماینده بریتانیا پیروز شد و به دیدار نهایی راه یافت تا چهارمین سهمیه المپیک را برای کشورمان کسب کند.

در وزن 68-کیلوگرم، ابوالفضل میرزایی حریفانی از برزیل، مالزی و چین تایپه را مغلوب کرد. اما در چهارمین دیدار و در مصاف با بوجان بوسکویچ از مونته نگرو دارنده مدال طلای لیگ جهانی بلغارستان، طلای رقابتهای جهانی اسپانیاو نقره قهرمانی اروپا در سال 2018 را مغلوب شد و از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن 59+ کیلوگرم، نگین آلتونی ابتدا نماینده سوئیس را برد و در دومین دیدار مغلوب کاراته کا فنلاندی شد و از دور رقابتها کنار رفت.

تاريخ  ارسال:شنبه 9 تير 1397 - 22:25

کد:51032-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.