English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


دیدار محمد صادق فرجی با رییس فدراسیون جهانی کاراته در اوماگ کرواسی؛

اسپینوز: لیگ کاراته وان در ایران حرکت مثبت و سازنده ای است/ برای کمک به کاتای ایران آمادگی داریم

آنتونیو اسپینوز، رییس فدراسیون جهانی کاراته در حاشیه مسابقات انتخابی المپیک 2018 در اوماگ کرواسی و در گفتگو با محمدصادق فرجی، رییس فدراسیون کاراته کشورمان از برگزاری لیگ کاراته وان در سطح نوجوانان در ایران را حرکتی مثبت و سازنده توصیف کرد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در این گفتگو اسپینوز با اشاره به برنامه ریزی های خوب فدراسیون ایران در راستای بعد همگانی و قهرمانی کاراته، گفت: من دقیقا می دانم در کشور ایران، کاراته به عنوان رشته ای مهم مورد توجه قرار دارد و این برای فدراسیون جهانی نیز بسیار بااهمیت است. وی افزود: کاراته ایران در سالهای اخیر پیشرفت شگرفی داشته و این بیش از همه مرهون برنامه ها و فعالیت هایی است که در ابعاد مختلف در حال پی گیری است. برگزاری لیگ کاراته وان آن هم در رده پایه، حرکت مثبت و سازنده ای است که مطمئنا باعث انگیزه بیشتر جوانان می شود.

اسپینوز همچنین در پی دعوت رییس فدراسیون کشورمان برای حضور در جام وحدت و دوستی در ارومیه گفت:در برنامه من سفر به ایران و ارومیه وجود دارد و اگر شرایط فراهم شد، قطعا به ایران می آیم. برای جام وحدت و دوستی پیامی را آماده کرده ام که در روزهای اینده برای فدراسیون کاراته ایران ارسال می شود.

در این گفتگو، محمدصادق فرجی ضمن تقدیر و تشکر از آنتونیو اسپینوز بخاطر نگاه مثبتی که به کاراته ایران دارد، گفت: فدراسیون جهانی و شخص اسپینوز برای اعتلای کاراته گامهای موثر و پرشتابی برداشته که حضور رسمی کاراته در المپیک 2018 بوینس آیرس و 2020 توکیو اوج این فعالیتها است. این آرزوی دیرینه ای بود که بعد از نزدیک به ۵۰ سال تحقق پیدا کرد و این بی تردید حاصل تلاش مجدانه و برنامه ریزی اصولی شما و همکاران بوده است.

در خاتمه این دیدار همچنین محمدصادق فرجی گفت: خوشبختانه در بخش کومیته ایران یکی از قدرتهای برتر کاراته جهان است و کاراته کاهایی در اختیار دارد که خود صاحب سبک هستند، اما در بخش کاتا هنوز کاستی های وجود دارد که انتظار داریم فدراسیون جهانی برای توسعه این بخش نگاه و حمایت ویژه ای از کاتا ایران داشته باشد که آنتونیو اسپینوز قول همکاری داد که اعزام مدرسین جهانی کاتا به ایران و یا فراهم کردن زمینه حضور مربیان کاتا ایران در استاژهای فنی فدراسیون جهانی از جمله این اقدامات است.

تاريخ  ارسال:جمعه 8 تير 1397 - 18:15

کد:51020-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.