English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


پيام تبريك استاندار قزوين به 2 كاراته كا مدال آور اين استان در ليگ جهاني تركيه

استاندار قزوین با صدور پیامی کسب نشان توسط 2 کاراته کای قزوینی در مسابقات لیگ جهانی را تبریک گفت.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری ، متن پیام عبدالمحمد زاهدی به مناسبت کسب نشان های نقره و برنز توسط بهمن عسگری و امیر رضا میرزایی در لیگ جهانی ترکیه به شرح زیر است:
در سایه الطاف حضرت حضرت حق و در سایه توجهات حضرت ولی عصر( عج) و در ماه پر فضیلت و پرخیر و برکت رمضان،قهرمانان و فرزندان غیور ایران اسلامی بار دیگر افتخارآفرینی کردند و در آوردگاه رقابت های لیگ جهانی کاراته در کشور ترکیه درخشیدند و با اهتزار پرچم مقدس و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران،برگ زرین دیگری را رقم زدند که در این بین استان قزوین با کسب 2 مدال ارزشمند درخشش بی نظیری در این رقابت های مهم جهانی داشت.
در ادامه این پیام آمده است: بهمن عسگری دلاور مرد کاراته استان و ایران اسلامی با کسب مدال ارزشمند نقره موفق به کسب افتخارآفرینی دیگری شد و امیررضا میرزایی جوان ارزشمند کاراته استان و تیم ملی کشورمان با کسب مدال ارزشمند برنز ،افتخاری دیگر برای استان قزوین و ایران اسلامی رقم زدند تاضمن به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران،در آستانه مهمترین آوردگاه ورزش آسیا یعنی بازیهای آسیایی 2018جاکارتا،زمینه حضور بیش از پیش نمایندگان شایسته ورزش استان قزوین در این رقابت های مهم رقم بخورد.
در پایان این پیام آمده است: بنده این موفقیت بزرگ را به مسئولین و هیات های ورزشی استان،جامعه ورزش و خانواده این قهرمانان افتخارآفرین تبریک عرض نموده، موفقیت و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 21 خرداد 1397 - 12:53

کد:49084-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.