English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


۵ وزن، ۵ فینالیست؛ طوفان کاراته ایران در لیگ جهانی استانبول

دیدارهای مقدماتی پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در شرایطی عصر امروز درسالن اصلی شاکر استانبول ترکیه به پایان رسید که کاراته ایران در ۵ وزن مردان ۵ فینالیست داشت.

به گزارش سایت فدراسیون سایت فدراسیون، پس از اینکه روز گذشته و در نخستین روز مبارزات لیگ جهانی در استانبول، امیر مهدی زاده، سیدعلی کریمی و بهمن عسگری به فینال اوزان ۶۰، ۶۷ و ۷۵ کیلو گرم راه یافتند، امروز و در ادامه این موفقیت ها، مهدی خدابخشی و صالح اباذری با عبور از سد همه حریفان راهی دیدار نهایی اوزان منها و به اضافه ۸۴ کیلو گرم شدند تا فردا بهمراه سایر همقطاران خود برای کسب نشان طلا به روی تاتامی بروند.
این برای نخستین بار است که کاراته ایران در ليگ جهاني در ۵ وزن ۵ فینالیست دارد.
اما این پایان کار کاراته کاهای شایسته نبود. فردا طراوات خاکسار در وزن ۵۵ بانوان، امیر میرزایی در وزن ۶۷، ذبيح اله پورشيب در وزن 84- كيلوگرم و سامان حيدري در به اضافه 84 كيلوگرم براي كسب مدال برنزبه ميدان مي روند. ضمن اينكه نمايندگان كاتاي ايران در دو بخش مردان و زنان نيز در يك قدمي كسب مدال برنز قرار دارند.

تاريخ  ارسال:شنبه 19 خرداد 1397 - 18:46

کد:49069-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.