English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


تدریس جواد سلیمی در سمینار ۱۰۰ نفره WKF در استانبول؛

هشت داور جهانی کاراته ایران در لیگ‌جهانی قضاوت می کنند

پنجمین مرحله لیگ‌جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۸ در حالی از امروز جمعه ۱۸ خرداد در استانبول ترکیه آغاز می شود که هشت داور جهانی کشورمان در امر قضاوت مشارکت دارند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی کاراته در سال ٢٠١٨ موسوم به کاراته وان که از امروز جمعه بمدت سه روز در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد، هشت داور جهانی کشورمان به ترتیب مجید قربانی، رضا خادمیان، محمد محمدخانی، اکبر دهقان، المیرا گوزل زاده، جمشید زند، آزاده عقیلی و رضا توپی به امر قضاوت می پردازند.

بر اساس این گزارش، روز گذشته و پیش از آغاز این رقابتها، سمینار آموزش داوری در سالن کنفرانس هتل "ویشمور " استانبول با حضور بیش از یکصد داور جهانی و ١١ نفر از اعضای شورا و خاویر اسکالانته رئیس شورای داوران جهان برگزار شد که تدریس این دوره آموزشی را جواد سلیمی رئیس کمیته داوران فدراسیون و عضو شورای داوری جهان برعهده داشت.

سلیمی همچنین در این دوره از رقابت ها رئیس فنی و داوری مسابقات لیگ جهانی را برعهده دارد که این برای دومین بار پیاپی است که این مسئولیت از سوی فدراسیون جهانی به یک ایرانی واگذار می شود.

تاريخ  ارسال:جمعه 18 خرداد 1397 - 09:26

کد:49063-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.