English    

کلام روز

پيامبر اكرم(ص):
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.


2 طلا، یک نقره و 2 برنز پایان کار کومیته کاهای نوجوانان پسر

تیم ملی کاراته نوجوانان پسر در بخش کومیته با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز به کار خود در رقابتهای آسیایی ژاپن پایان داد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در رقابتهای کاراته رده سنی نوجوانان پسر قهرمانی آسیا که در شهر اوکیناوا ژاپن از بامداد امروز آغاز شده است، تیم کشورمان توسط عرفان داودی و حسین خدری به 2 طلا، کامران بصیری یک نقره و مرتضی کریمی و حسین اسماعیلی به 2 برنز دست یافت.

در وزن ۵۲- کیلوگرم، مرتضی کریمی ابتدا 8 بر 3 بزونبک خاتابویف از ازبکستان را برد. در ادامه 4 بر صفر از کوتتسو ماتسومورا از ژاپن شکست خورد و با راهیابی حریف ژاپنی به فینال کریمی در جدول شانس مجدد به میدان رفت.
او در مبارزه رده بندی 4 بر 2 جان لین ون از چین تایپه را مغلوب کرد و مدال برنز این وزن را از آن خود کرد.

در وزن ۵۷- کیلوگرم، حسین خدری در اولین دیدار خود ۴ بر 3 پیلای سیوانسان از مالزی را با شکست بدرقه کرد. سپس با نتیجه 8 بر صفر تک وونگ من از ماکائو را برد. در مبارزه سوم ۶ بر یک عافف غیط از اردن را مغلوب کرد و به فینال راه یافت.
خدری در مبارزه فینال ۲ بر یک از سد حریف احمد الملکی عربستانی گذاشت و مدال طلای این وزن را بدست آورد.

در وزن ۶۳- کیلوگرم، عرفان داودی ۸ بر صفر مقابل چئون چونگ از هنگ کنگ در اولین مبارزه به برتری رسید. او در دومین گام ۲ بر یک دیاس اناربکوف از قزاقستان را برد. سپس یک بر صفر فنگ وو حریف چین تایپه ای را شکست داد و فینالیست شد.
داودی در بازی فینال ۳ بر ۲ یوتو یاماناکا از ژاپن را برد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۷۰- کیلوگرم، کامران بصیری در اولین مبارزه پس از تساوی ۵ بر 5 مقابل سناد صوفیانی از عربستان با رای داوران برنده تاتامی شد. در ادامه ۴ بر یک گیبران مورسلیم نماینده کشور اندونزی را برد و راهی فینال شد. و در فینال 7 بر 6 نتیجه را به اولژاس کولاژان از قزاقستان واگذار کرد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

در وزن ۷۰+ کیلوگرم، حسین اسماعیلی ابتدا مقابل یردوس کوئاندیک از قزاقستان ۵ بر یک برنده شد. در ادامه 6 بر 4 نتیجه را به سیانگ چنگ از چین تایپه واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.
اسماعیلی در دیدار رده بندی 6 بر صفر ژیادونگ چن از چین را برد و مدال برنز را کسب کرد.

در این رقابتها 385 کاراته کا از 25 کشور شرکت دارند.

تاريخ  ارسال:جمعه 21 ارديبهشت 1397 - 13:18

کد:48029-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.