English    

کلام روز

امام حسين(ع):
از نشانه‏ هاى خوش‏نامى و نیك‏بختى ، همنشینى با خردمندان است.


طي حكمي از سوي رئيس فدراسيون كاراته؛

افسانه باقري مدير تيم هاي ملي كاراته بانوان شد

طي حكمي از سوي محمدصاق فرجي، رئيس فدراسيون كاراته، افسانه باقري نايب رئيس بانوان اين فدراسيون به عنوان مدير تيم هاي ملي اين بخش منصوب شد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته، در حكم محمدصادق فرجي آمده است:
سركار خانم افسانه باقري
نظر به شايستگي و تجارب ارزنده سركارعالي به موجب اين حكم به عنوان مدير تيم هاي ملي بانوان کاراته منصوب مي شويد.

توفيق سركارعالي را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و اعتلاي ورزش كشور از خداوند متعال خواهانم. اميد است با اتكال به درگاه باريتعالي در تصدي اين مسئوليت خطير موفق و مويد باشيد.

انتظار مسئولين و آحاد جامعه رشته كاراته كسب مدال هاي رنگارنگ و افتخارآفرين به همراه حفظ اخلاق و ارزش هاي اسلامي است كه اميدواريم با درايت شما اين انتظار برآورده گردد.

مدیر تیم های ملی بانوان کاراته در شرایطی از سوی رییس فدراسیون منصوب شد که علاوه بر تیم ملی بزرگسالان که لیگ های جهانی، قهرمانی و بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان را در سال 2018 پیش رو دارد، در رده ههای پایه نیز تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امیدها نیز اردیبهشت ماه سال آینده پیکارهای قهرمانی آسیا را در پیش دارد، ضمن اینکه مهر ماه ملی پوشان جوان کاراته باید در صورت کسب سهمیه برای نخستین بار در بازیهای المپیک جوانان شرکت کنند که این رویدادها مستلزم برنامه ریزی بهتر و منسجم تری است و انتصاب مدیر تیم های ملی بانوان نیز در همین راستا است.

تاريخ  ارسال:شنبه 11 آذر 1396 - 17:22

کد:42728-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.