English    

کلام روز


حضرت محمد(ص):

داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.


براي حضور در بازیهای آسیایی اندونزی و المپیک نوجوانان آرژانتین؛

نشست هماهنگی مسئولین کمیته ملی المپیک با 3 فدراسیون برگزار شد

در راستای برگزاری جلسات هماهنگی مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی اندونزی و المپیک نوجوانان بوینس آیرس، نشستي با حضور مسئولین فدراسیون های کشتی، تکواندو و کاراته در محل کمیته برگزار شد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این جلسات که به صورت مجزا با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی، رغبتی نماینده وزارت ورزش جوانان ، نماینده حراست کمیته، عاطفه اسلامیان مسئول امور بین الملل کمیته و فدراسیون های کشتی،کاراته و تکواندو برگزار شد.
كيومرث هاشمي، رئيس كميته ملي المپيك با تاكيد بر اينكه موفقیت در بازیهای آسیایی اندونزی و همچنین المپیک نوجوانان برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: برگزاری رقابتهای آسیایی در سه شهر مختلف اندونزی که مسافت بسیاری با یکدیگر دارند وتغییرات پی در پی قوانین رقابتها نشان می دهد که کار آسانی برای موفقیت در این بازیها نخواهیم داشت و قطعا مسئولین و وظایف کادر سرپرستی دو چندان خواهد بود که البته ما این موارد را به شورای المپیک آسیا انتقال داده ایم.
وي ادامه داد: میزبان در تلاش است جزو 6 تیم برتر این بازیها باشد البته ایران همواره جزو 5 تیم برتر این بازیها بوده است. هدف از برگزاری چنین جلساتی اینست که بتوانیم کاروان آماده ای راهی این رقابتها کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد:خوشبختانه با فضای خوبی که بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جوانان وجود دارد تلاش بر اینست که بتوانیم کاروانی کیفی راهی این دو رقابت مهم کرده و و با پیگیریهایی که از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت می پذیرد، به امید خدا بودجه لازم را بموقع به فدراسیون ها جهت آماده سازی تیم های ورزشی خود تزریق خواهیم کرد.

در ادامه اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی ضمن ارائه گزارشی به روند حضور و مدال آوری هر یک از رشته های حاضر در بازیهای آسیایی و همچنین المپیک نوجوانان پرداخته و ابراز داشت: امیدواریم در رشته های کشتی،کاراته و تکواندو همچون گذشته شاهد درخشش و مدال آوری این عزیزان باشیم و قطعا با برگزاری نشستهای تخصصی با کادر فنی تیم های اعزامی به این بازیها در راستای اجرای برنامه های آنها همکاری لازم را بعمل می آوریم.

در نشست مسئولین کمیته ملی المپیک با فدراسیون کاراته كه با حضور صادق فرجی ریيس، محسن آشوری دبیر و شهرام هروی سرمربی برگزار شد، محمدصادق فرجی ضمن ارائه گزارشی کوتاه در خصوص موفقیت های کاراته در ماههای اخیر ابراز امیدواری کرد این روند تا بازیهای آسیایی اندونزی 2018 و حتی المپیک 2020 توکیو ادامه خواهد داشت و کاراته همچون گذشته حضور درخشانی در این بازیهاخواهد داشت.

در ادامه محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته نیز ضمن اشاره به برگزاری اردوهای غیر متمرکز تیم های ملی کاراته عنوان داشت: در صورت امکان کمیته ملی المپیک برای کاراته کاها اردوی متمرکزی را در آکادمی ملی المپیک در نظر گیرد که این امر با موافقت مسئولین کمیته مواجه شده و مقرر شد در آینده نزدیک شرایط برپایی اردوی تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک فراهم گردد.

همچنين نشست هاي جداگانه اي نيز با مسئولين فدراسيون كشتي و تكواندو نيز برگزار شد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 22 آبان 1396 - 09:59

کد:40685-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.