English    

کلام روز


حضرت محمد(ص):

داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.


رییس کمیته برنامه ریزی و فناوری فدراسیون کاراته:

آیین نامه 16 کمیته تدوین و برای تصویب به مجمع فدراسیون ارائه می شود

رئيس كميته برنامه ريزي و فناوري اطلاعات فدراسيون كاراته گفت: در راستای بهینه سازی و ساماندهی اصولی در چارت تشکیلاتی فدراسیون کاراته، آیین نامه همه کمیته های فدراسیون پس از ماهها بررسی و تحقیق، تدوین و به مرحله نهایی رسید.

محمد داودي در گفت و گو با سايت فدراسيون كاراته اظهار داشت: از نيمه دوم فروردين ماه تاكنون آيين نامه 16 كميته تدوين و نهايي شده و در سايت فدراسيون درج گرديده است. مسئولين كميته هاي فدراسيون و نيز هيات هاي استاني تا 25 آبان ماه فرصت دارند تا پيشنهادات و نقطه نظرات خود را در خصوص آيين نامه ها ارائه دهند.

وي با اشاره به اينكه آيين نامه قهرمانان نيز در دست تهيه است و به زودي تكميل مي شود، افزود: پس از جمع آوري پيشنهادات، آيين نامه ها در مجمع عمومي فدراسيون ارائه مي شود تا به تصويب نهايي برسد.

داودي گفت: هدف ما تهيه آيين نامه هايي منسجم با یک تیپ یکسان است و اينكه همه آيين نامه ها از يك الگو تبعيت كنند. تمام آيين نامه ها از 10 ماده تشكيل شده اند كه 5 ماده آن مختص هر كميته است و 5 ماده بعدي به صورت عمومي در تمام كميته ها مشترك است.

***براي دريافت آيين نامه ها به سمت بخشنامه سايت مراجعه نماييد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 17 آبان 1396 - 11:29

کد:40672-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.