English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

خوش ترين زندگى ، از آنِ كسى است كه خداوند سبحان ، به او قناعت بخشيده و همسرى شايسته ، روزى اش كرده است .دیدار سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از خبرگزاری آنا، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته، مهدی سلطانی کاپیتان تیم دانشگاه آزاد با امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در ساختمان مرکزی این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.


سید حسن طباطبایی با بیان اینکه لشگری یکی از ظرفیت‌های بزرگ ورزش کشور است، افزود: انتخاب لشگری به‌عنوان رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست این دانشگاه تبریک گفت و از این انتخاب قدردانی کرد.

طباطبایی در این دیدار گفت: بر اساس جلسه‌ای که به‌صورت مجازی با مدیر عامل باشگاه‌های حاضر در سوپر لیگ کاراته برگزار شد در خصوص برگزاری و یا عدم برگزاری مسابقات کاراته تصمیم‌گیری خواهد شد.

لشگری در این دیدار اظهار کرد: دانشگاه آزاداسلامی در حال حاضر نگاه ويژه‌ای به ورزش‌های پرمدال در بخش پايه و پشتوانه سازي و استعداد يابی برای تيم‌های باشگاهي و ملی دارد.

وی ادامه داد: اكثر ملی‌پوشان ومربيان رشته کاراته در دانشگاه آزاد اسلامی تحصيل کرده و يا در حال تحصيل هستند كه باعث افزايش و ارتقای سطح علمی و دانش ورزشی آنها شده و موفقيت‌های چشم گيری در جامع بين‌الملل به همراه داشته است.


گفتنی است در این دیدار تصمیم به هم‌افزایی و هم‌کاری بین دانشگاه آزاد اسلامی با فدراسیون کاراته گرفته شد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 27 خرداد 1399 - 15:24

کد:104737-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.