English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

خوش ترين زندگى ، از آنِ كسى است كه خداوند سبحان ، به او قناعت بخشيده و همسرى شايسته ، روزى اش كرده است .رقابت های مجازی استعدادهای کشور را معرفی کرد

ارباب: فرصت خوبی است که بیش از گذشته به کاتا توجه شود

مربی سازنده کاتای کشورمان گفت: الان فرصت خوبی است که بیش از گذشته به کاتا توجه شود.

فرخناز ارباب در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته در خصوص بلامانع اعلام شدن فعالیت های کاتا اظهار داشت: گسترش ویروس کرونا در جهان تمام فعالیت ها از جمله ورزش را تحت الشعاع قرار دارد. این موضوع سبب شد که بسیاری از باشگاه ها تعطیل شود و در روند کاراته و کاتا نیز اختلالاتی بوجود آید. خدا رو شکر با رعایت اصول بهداشتی حالا مجوز سرگیری تمرینات کاتا صادر شده است. امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود تا ان شا الله به زودی فعالیت ورزشکاران کومیته نیز آغاز شود.

وی افزود: وظیفه تمام فعال در حوزه کاتا آن است که در شروع تمرینات تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا ان شا الله خطری متوجه مربیان و ورزشکاران نباشد. امیدوارم همه از فضای ایجاد شده بهترین استفاده را ببرند تا شاهد توجه و پیشرفت بیشتر کاتا باشیم.

ارباب ادامه داد: در روزهای کرونایی بسیاری از ورزشکاران مجبور بودند در خانه و به دور از مربیان خود تمریناتشان را دنبال کنند. حال این فرصت ایجاد اشکالات فنی برطرف شود و ورزشکاران در تمرینات پایه ، کیهون و بدنسازی به شرایط ایده ال برسند.

مربی سازنده کاتای کشورمان در پایان عنوان داشت: الان فرصت خوبی است که بیش از گذشته به کاتا توجه شود. برگزاری رقابت های مجازی موجب شد که متوجه شویم چه استعدادهایی در سراسر کشور داریم. باید از این دست فعالیت ها بیشتر شود تا شاهد پیشرفت کاتا باشیم.

تاريخ  ارسال:شنبه 17 خرداد 1399 - 08:19

کد:103711-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.