English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

خوش ترين زندگى ، از آنِ كسى است كه خداوند سبحان ، به او قناعت بخشيده و همسرى شايسته ، روزى اش كرده است .کرونا برنامه تمام ورزشکاران را بهم ریخته است

احمدی: سمینارهای بین المللی‌ام را به صورت آنلاین برگزار می‌کنم

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی کاراته در سال 2012 می گوید به واسطه شرایط بوجود آمده مجبور است سمینارهای بین المللی اش را به صورت آنلاین برگزار کند.

سعید احمدی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: شرایطی که کرونا بوجود آورده باعث شده نظم جهانی در تمام ابعاد به هم بریزد. ما ورزشکاران نیز از این قاعده مستثنی نیستیم و مجبوریم بیشتر به صورت انفرادی تمرین کنیم تا از فرم ایده ال بدنی خارج نشویم.

وی افزود: باید منتظر روزهای آینده ماند و دید چه اتفاقاتی رخ می دهد. اینجا برخی کارشناسان بر این باور هستند که ممکن است جامعه جهانی تا اواسط سال 2021 درگیر کرونا باشند. تا زمانی که این مشکل به صورت کلی برطرف نشود،‌ نه تنها نمی توان پیش بینی خاصی از آینده داشت،‌ بلکه برنامه ریزی نیز دشوار است.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی 2012 ادامه داد: چندی قبل به دعوت رسمی کمیته المپیک انگلیس راهی این کشور شدم تا یک دوره سمینار آموزشی و فنی را در این کشور برگزار کنم. بعد از این سمینار قصد داشتم به ایران برگردم که متاسفانه به دلیل کرونا پرواز لغو شد. هم اکنون هم سمینار های بین المللی ام را از آمریکا به صورت آنلاین برگزار می کنم. قرار است در صورت عادی شدن شرایط دوباره به انگلیس بازگردم.

احمدی در خصوص تصمیم فدراسیون جهانی مبنی بر تعیین رقابت های کاراته وان مراکش 2021 به عنوان یکی از مسابقات کسب سهمیه المپیک عنوان داشت: با این تصمیم دیگری حق ورزشکاران تضییع نمی شود. الان برخی نفرات از جمله ذبیح الله پورشیب و رزیتا علیپور این شانس را دارند تا با جمع آوری امتیازات شانس حضور در المپیک را بدست آورند. امیدوارم هر ورزشکاری که شایسته حضور در المپیک است، راهی توکیو شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 12 خرداد 1399 - 08:26

کد:103700-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.