کمیته ملی المپیک بازهم هزینه عمل جراحی را متقبل شد

طباطبایی:عباسعلی برای خارج کردن پلاتین پای خود، مهرماه عازم المان می شود

رییس فدراسیون کاراته گفت: با حمایت مسوولان ورزش، حمیده عباسعلی جهت خارج کردن پلاتین پای خود، مهرماه عازم کشور المان خواهد شد.

سید حسن طباطبایی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: طبق هماهنگی صورت گرفته از سوی کمیته ملی المپیک، حمیده عباسعلی نخستین بانوی المپیکی کاراته ایران جهت خارج کردن پلاتین پای خود، مهرماه عازم کشور المان خواهد شد تا در کلینیک هانوفر تحت عمل جراحی قرار گیرد.

وی افزود: پیش از این قرار بود عمل خارج کردن پلاتین از زانو عباسعلی بعد از المپیک انجام شود ولی با توجه به تاخیر در برگزاری مسابقات مذکور و داشتن زمان مناسب، تصمیم گرفته شد که این ورزشکار مهرماه راهی المان شود.

طباطبایی ادامه داد: در همین خصوص صحبتهایی با دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک انجام دادیم و مسوولان کمیته ملی المپیک محبت داشتند و به مانند عمل جراحی نخست روی زانوی عباسعلی، تمام هزینه های این عمل را نیز متقبل شدند.

رییس فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: دکتر سلطانی فر، دکتر صالحی امیری، دکتر علی نژاد، سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک و تمام مسوولان ورزش در تمام این مدت نهایت حمایت را از کاراته داشته اند و وظیفه خود میدانیم از تمام این عزیزان تشکر کنیم. همچنین جا دارد که از دکتر امینی نیز تشکر ویژه ای داشته باشیم که همواره یار و یاور ورزش بوده تا جایی که در عمل جراحی زانوی عباسعلی به واسطه عشق و علاقه اش به کشورمان، حاضر به دریافت دستمزد جراحی نشد.

طباطبایی در پایان تصریح کرد: عباسعلی به محض خارج کردن پلاتین پای خود مجددا تمریناتش را از سر می گیرد تا اماده حضوری موفق در المپیک توکیو شود.

کلمات کلیدی