گزارش طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران به رییس فدراسیون جهانی

جلسه رییس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون های اسیایی از جمله ایران امروز برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ادامه جلسات آنلاین رئیس فدراسیون جهانی کاراته با رؤسای اتحادیه‌های قاره‌ای و فدراسیون‌های ملی در سال ۲۰۲۰، امروز اسپینوز رییس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون های کاراته اسیا و اقیانوسیه جلسه ای برگزار کرد.


در این جلسه که در مجموع روسای ۳۷ فدراسیون از جمله ایران حضور داشتند، اسپینوز در بخش نخست صحبت هایش به ۵۰ سالگی فدراسیون جهانی اشاره کرد و عنوان داشت: این اتفاق مهمی برای ما بود و بر همین اساس از لوگوی جدید فدراسیون جهانی رونمایی کردیم. خوشحالیم که این اتفاق مهم از چشم مسوولان نیز پنهان نماند و بسیاری از مقامات از جمله رییس کمیته بین المللی المپیک پیام تبریک ارسال کردند.


IMG-20201124-WA0052.jpg


وی افزود: با توجه به شیوع کرونا در سرتاسر جهان، تصمیم ما برخورد خوش بینانه با این پاندمی است. امیدواریم سال ۲۰۲۱ را به خوبی اغاز و به پایان برسانیم. در این سال المپیک برگزار می شود و کاراته نیز برای نخستین بار در ان شرکت می کند.


رییس فدراسیون جهانی کاراته خاطرنشان کرد: 

پیغامی که به تمام فدراسیون ها میدهم این است که همه خودشان را با پروتکلهای بهداشتی هماهنگ کنند تا بتوانیم در کنار کرونا فعالیت های ورزشی خود را داشته باشیم.


در این جلسه سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته گزارشی از فعالیت های کاراته ایران در چند ماه گذشته را ارایه کرد. در این گزارش طباطبایی با اشاره به برگزاری لیگ کاتا، کاتای ساحلی و اردوی تیم ملی، از امادگی فدراسیون برای برگزاری لیگ کاراته خبر داد.


پس از گزارش طباطبایی، اسپیونز با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در ایران، ابراز امیدواری کرد که تمام کشورها بتوانند در کنار کرونا به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم