لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مسابقات ساحلی و حضوری

سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته از لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مسابقات ساحلی و حضوری بر اساس شيوه نامه ابلاغي از ستادمبارزه با كرونا خبر داد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به شیوع موج جدید کرونا و افزایش تعداد مبتلایان، سازمان لیگ و مسابقات فدراسيون طي اطلاعيه اي اعلام نمود کلیه هیات هایي که در نظر دارند رقابت های ساحلی يا حضوري كاتا برگزار کنند، مي بايست بر اساس شيوه نامه ابلاغي از ستادمبارزه با كرونا در ورزش اقدام نمايند.


در این اطلاعیه عنوان شده بر اساس شرایط استاني در صورت قرار گرفتن استاتی در وضعیت بحرانی، برگزار کنندگان از برگزاری این رقابت ها اجتناب کنند و در صورت شرایط مساعد باید با رعایت کامل کلیه پروتکل های بهداشتی و استفاده اجباری ماسک برای کلیه داوران، مربیان و شرکت کنندگان (بجز در حین اجرای کاتا) و همچنین برگزار کنندگان در همه مراحل تا پایان اهدای حکم و مدال، اقدام به برگزاری رقابت ها کنند.


همچنین با توجه به اینکه هدف از برگزاری این رقابت ها در فضای آزاد کاهش احتمال ابتلا به بیماری کووید ۱۹ می باشد باید از برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه خصوصا بدون رعایت فاصله اجتماعی و عدم استفاده از ماسک های مجاز پرهیز گردد.


ضمنا نصب بنر و پوسترهاي اموزشي در رعايت فاصله اجتماعي و رعايت پروتكل هاي بهداشتي و تب سنجي، حضور نماينده هيئت پزشكي ورزشي استان و امبولانس و تجهيزات پزشكي سنجشي در محل مسابقه الزامي است. 


تا عادي شدن شرايط هماهنگي با اداره كل ورزش و جوانان استان( محل برگزاري) و سازمان ليگ و مسابقات و اخذ مجوزهاي لازم از ملزومات برگزاري مي باشد.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم