برگزاری کلاس پرسش و پاسخ درباره مسائل روانشناسی کاراته

کلاس دانش افزایی مربیان با موضوع مبانی تحلیل عملکرد ورزشی به دلیل مشکل قطعی اینترنت برای مدرس به کلاس پرسش و پاسخ به مسائل روانشناسی در کاراته با مدرسی یوسف گرشاسبی تبدیل و برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به مشکل قطعی اینترنت که برای مهدی علینقی پور مدرس کلاس دانش افزایی مربیان با موضوع " مبانی تحلیل عملکرد ورزشی " پیش آمد ایشان نتوانست وارد کلاس گردد.


به همین دلیل یوسف گرشاسبی رئیس کمیته آموزش فدراسیون کاراته با ورود به کلاس و تغییر موضوع کلاس به  وبینار " پرسش و پاسخ به مسائل روانشناسی در کاراته " به سوالات شرکت کنندگان پاسخ و به مسائل مربوطه پرداختند.


در این کلاس 37 نفر حضور داشتند و چون عنوان وبینار به " پرسش و پاسخ به مسائل روانشناسی در کاراته " تغییر یافت تمامی شرکت کنندگان 5 امتیاز برای آنها محاسبه میشود و برای وبینار " مبانی تحلیل عملکرد ورزشی "با تدریس مهدی علینقی پور، کلیه شرکت کنندگانی که ثبت نام کرده بودند با کد 100 درصد تخفیف میتوانند در آن شرکت کنند.


لازم به ذکر است شرکت در وبینار دانش افزایی " مبانی تحلیل عملکرد ورزشی "نیز دارای 5 امتیاز میباشد که زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام میشود.

کلمات کلیدی
سامانه
فیلم