حضور طباطبایی در جلسه آنلاین با رئیس فدراسیون جهانی کاراته

رئیس فدراسیون کاراته ایران در جلسه آنلاین با رئیس فدراسیون جهانی گزارش کاملی از فعالیت های صورت گرفته در کاراته ایران طی ماه های گذشته را ارائه کرد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، جلسه آنلاین اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته با روسای ۲۰ فدراسیون ملی این رشته ملی از جمله ایران، ژاپن،مصر ، کانادا، عربستان و ... عصر روز گذشته به مدت دو ساعت برگزار شد.


در این جلسه اسپیونز ابتدا به شرایط مساعد ژاپن برای برگزاری المپیک توکیو اشاره کرد و یاداور شد که امیدواریش برای برگزاری المپیک به مراتب بیشتر از چند ماه قبل شده است.


بخش بعدی صحبت های رئیس فدراسیون جهانی درباره تقویم wkf بود که در آن عنوان داشت این تقویم نسبت به سالهای گذشته به مراتب سبک تر شده است. 


اسپینوز در بخش پایانی صحبت هایش تاکید داشت که تا پایان سال ۲۰۲۰ یک وبینار دیگر برگزار خواهد شد تا درباره اعلام اسامی نهایی داوران برای حضور در المپیک تصمیم گیری شود. 


بعد از رئیس فدراسیون جهانی، نماینده ژاپن نیز به تشریح شرایط کشورش برای برگزاری المپیک پرداخت و اظهار داشت: تمام تلاش دولتمردان کشور ما بر برگزاری المپیک است. در تلاش هستیم تا چند ماه آینده یک دوره مسابقات کومیته و کاتا را با حضور ۵۰۰ ورزشکار و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم.


در قسمت پایانی این جلسه، روسای فدراسیون های ورزشی هر کشور، گزارشی از عملکرد خود در چند ماه گذشته را ارائه کردند. بر همین اساس سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته ایران گزارش کاملی از فعالیت های ایران در روزهای کرونایی از جمله برگزاری مسابقات مجازی کاتا و وبینارهای آموزشی توسط قهرمانان را به رئیس فدراسیون جهانی ارائه کرد.


اسپیونز پس از دریافت گزارش طباطبایی با ابراز خرسندی از فعالیت های صورت گرفته در ایران و سایر کشورها از روسای فدراسیون های ملی خواست کماکان به این فعالیت ها ادامه داده و همچون گذشته گزارش آن را در اختیار فدراسیون جهانی قرار دهند.

کلمات کلیدی