جلسه آنلاین سلیمی و داوران جهانی کاراته با اسپینوز

تغییر ساختار داوری در دستور کار فدراسیون جهانی کاراته قرار گرفت

در جلسه رئیس فدراسیون جهانی کاراته با نزدیک به 300 داور از جمله جواد سلیمی از ایران، تغییر ساختار شورای داوران جهان مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از سایت فدراسیون جهانی، جلسه ویدئو کنفرانس یا آنلاین اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی و نزدیک به ۳۰۰ داور کاراته از ۹۸ کشور جهان از جمله جواد سلیمی داور جهانی و رئیس شورای داوران کشورمان روز گذشته برگزار شد و در آن درباره بازنگری ساختار شورای داوران فدراسیون جهانی، بحث و گفت و گو شد. 


این نشست به ریاست آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی، و به درخواست خاویر اسکالانته رئیس شورای داوران جهان برگزار شد. یکی از موضوعات مهمی که در این جلسه مطرح شد، سازماندهی مجدد شورای داوران WKF بود. در جلسه مذکور همچنین درباره برنامه رقابت های آتی در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، بررسی قوانین پاراکاراته، آزمون داوری کاتا و به روزرسانی بخش داوری وب سایت رسمی فدراسیون جهانی بحث و گفت و گو شد.


رئیس فدراسیون جهانی در گفت و گو با داوران این رشته ورزشی اعلام داشت که فدراسیون جهانی به دنبال آن است تا با اقداماتی نظیر رتبه بندی جدید داوران، ساختار داوری فدراسیون جهانی را بهبود ببخشد.

کلمات کلیدی